کد مطلب: 320442
23 شهریور 1396،‏ 13:04:53

استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

وضع نامناسب کرمانشاه در شاخص‌های اجتماعی/رسیدگی به وضعیت آناهیتا

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه وضعیت کرمانشاه در برخی شاخص‌های اجتماعی را مناسب ندانست و از رسیدگی به موضوع پالایشگاه آناهیتا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اسدالله رازانی امروز پنجشنبه در نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به وضعیت نامطلوب شاخص‌های اجتماعی در استان گفت: در مواردی وضع استان ما از متوسط کشوری هم بدتر است که در این میان می توان به رتبه پنجم اعتیاد اشاره کرد.

وی افزود: پس از اعلام آمار اعتیاد عده ای خرده گرفتند که چرا چنین آماری از سوی استاندار عنوان شد در حالی که باید بگویم کار استاندار اطلاع رسانی است و لزوما همه مشکلات مربوط به دولت نیست.

استاندار کرمانشاه درباره مشکلات واحد بازیافت زباله در کرمانشاه نیز گفت: خانم شیرزادی کاری بزرگ و منحصر بفردی را انجام می دهد. چه اینکه مشکل زباله شهر کرمانشاه نیز حل شده است.

وی خواستار همکاری بیشتر شهرداری با این واحد شد و افزود: علی الحساب یک میلیارد از طلب واحد بازیافت زباله پرداخت شود.

رازانی درباره استرداد مالیات  نیز گفت: این امر در تعارض با منافع واحدهای اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه مشی دولت فعلی، اعتدال است افزود: نحوه استرداد مالیات به گونه ای باشد که واحدهای تولیدی به تخلف نیفتند و احترام آنان نیز رعایت شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید تعارضی بین فضای کسب و کار و سازمان مالیاتی ایجاد شود گفت: لازم است بر چگونگی برخوردهای مناسب نظارت شود.

وی افزود: اگر واحدهای بزرگ اقتصادی استان در فعالیت تولیدی خود مانعی ندارند موئد این است که سازمان مالیاتی کار خود را صحیح انجام می دهد.

رازانی با بیان اینکه مشکلات مالیاتی برخی از واحدهای اقتصادی در ملاقات با آقای تقوی نژاد عنوان می شود، گفت: درباره پالایشگاه آناهیتا کاری غیر متعارف انجام شده بود که مورد رسیدگی مراجع قرار گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود