کد مطلب: 320446
23 شهریور 1396،‏ 13:39:06

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه تاکید کرد:

صدور گواهینامه واحدهای اقتصادی مستلزم پرداخت مالیات نشود

مرصادنیوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: صدور گواهینامه واحدهای اقتصادی نباید منوط به پرداخت مالیات شود بدین معنا که زمانی مودی مالیات نپرداخته گواهی وی نیز قطع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کیوان کاشفی امروز پنجشنبه در نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، گفت: شاید این جلسات شاید منحصربه فردترین شوراها باشد که در آن بخش خصوصی و دولتی گرد هم می آیند و به حل مشکلات می پردازند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از کسب رتبه یازدهم کشور در برگزاری چنین شوراهای گفت و گویی خبر داد و افزود: مقرر شده که اعتباراتی نیز به ما تخصیص داده شود.

وی، جلسات شورای گفت و گو را در رفع مشکلات اقتصادی استان مفید دانست و بیان کرد: در این جلسه موضوعاتی نظیر استرداد مالیات بر ارزش افزوده که مشکلاتی را برای برخی واحدهای تولیدی ایجاد کرده بحث و گفت و گو شد.

کاشفی با بیان اینکه باید در قانون جدید نحوه پرداخت و دریافت وجه باید بهم متصل شود، افزود: صدور گواهینامه واحدهای اقتصادی نباید منوط به پرداخت مالیات شود بدین معنا که زمانی مودی مالیات نپرداخته گواهی وی نیز قطع شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه حل مشکل واحد بازیافت زباله و رفع موانع قانونی را از دیگر موارد بررسی شده در جلسه خواند و گفت: درصدد حمایت از برندهای محلی اعم از صنعتی و تولیدی و پیشگیری از سو استفاده از آنها هستیم.

وی افزود: بر همین مبنا از سوی دستگاه قضا شعبه ای برای رسیدگی به جرائم اقتصادی تعیین شده و به اتاق اصناف و بازرگانی نیز اختیاراتی اعطا شده است.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه درصدد اکران فیلمی درباره توفیقات واحدبازیافت زباله کرمانشاه هستیم، گفت: همچنین از خانم شیرزادی از سوی اتاق ایران نیز جهت اکران این فیلم دعوت شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می دهد؛

 تسهیل و رفع موانع تولید در بن‌ بست بوروکراسی ادارات

مرصادنیوز: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه به خاطر عدم همکاری برخی نهادها و دستگاه ها با وجود تصویب و الزام قانونی در بن بست بوروکراسی ادارات گرفتار شده است.

پربازدیدها