کد مطلب: 320452
23 شهریور 1396،‏ 14:21:49

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمانشاه خبر داد:

عودت ۸۰ میلیارد تومان مالیات پتروشیمی کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیر کل امور مالیاتی استان کرمانشاه از عودت ۸۰ میلیارد تومان مالیات پتروشیمی کرمانشاه توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هادی ملکشاهی امروز پنجشنبه در نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، گفت: مودیان مالیاتی باید قبل از تسلیم اظهارنامه یک درخواست استرداد در سیستم ارائه دهند که سازمان مالیات نیز پس از پنج روز نسبت به صدور گواهی اقدام کند.

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمانشاه افزود: اگر این مدارک با اطلاعات سامانه گمرک تطابق داشته باشد، نسبت به استرداد اقدام می شود در غیر این صورت نسبت به اخذ استعلام از سوی سازمان فناوری اقدام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که پاسخ استعلام به موقع در اختیار قرار نگیرد، پیشنهاد استرداد ۸۰ درصد به مودی به صورت علی الحساب داده می شود که وی مختار به پذیرش یا عدم پذیرش است.

ملکشاهی تعداد درخواستهای استرداد صادراتی را ۷ مورد مربوط به ۷ دوره و ۳ مودی دانست که ۵ مورد آن انجام شده  است.

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمانشاه افزود: همچنین ۲ هزار درخواست استرداد در بخش غیر صادراتی داشته ایم.

وی درباره جعل فاکتور نیز گفت: در کشور با مقوله به اسم جعل فاکتور و فاکتورسازی مواجه ایم که سبب به مخاطره انداختن مالیات بر ارزش افزوده شده است. البته امکان مشاهده فروشندگان لیست سیاه در سامانه وجود دارد که برای خریداران نیز قابل رویت است.

ملکشاهی در پایان از عودت بخشی از مالیات پتروشیمی کرمانشاه خبر داد و گفت: ۸۰ میلیارد تومان پتروشیمی کرمانشاه توسط سازمان مالیات عودت داده شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود