کد مطلب: 320458
23 شهریور 1396،‏ 14:30:10

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد:

صداقت و عمل به ارزش‌ها ضامن بقای حکومت‌ها است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، داشتن صداقت، امانتداری، توحید و عمل به ارزش‌ها ضامن دوام و بقای حکومت‌ها دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما، امروز پنجشنبه در دیدار با دکتر مره صدق  نماینده جامعه ی کلیمیان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از کلیمیان استان کرمانشاه گفت: در احکام اسلام هیچ فرقی بین مسلمان و مسیحی و کلیمی نیست و همه ادیان با یکدیگر برابر هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :حضرت موسی (ع) یکی از پیامبران اولی‌العزم بوده و پیروانش را به تقوی و دینداری دعوت می‌کرده و اگر جامعه کلیمیان با توجه به فرامین حضرت موسی (ع) عمل کند می‌توانند شاهد رشد، ترقی و پیشرفت خود باشند.

آیت الله علما افزود: داشتن صداقت، امانتداری، توحید و عمل به ارزش‌ها ضامن دوام و بقای حکومت‌ها است و در صورت به کار بردن آن در زندگی، ملت‌ها شاهد پیشرفت و ترقی خواهند بود.

 در ادامه  این دیدار دکتر مره صدق نماینده جامعه ی کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقلیت های مذهبی و به خصوص ما جامعه کلیمیان هر چه به رهبری و ولایت فقیه  نزدیکتر میشویم احساس امنیت و  آرامش بیشتری می کنیم و این امنیت و آرامش را مدیون صلابت و ابهت نظام جمهوری اسلامی و در راس آن هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب هستیم. و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای رهبر معظم انقلاب وجود ایشان را از الطاف الهی دانست.

 وی در پایان از حمایت های حضرت آیت الله علماء از جامعه کلیمیان استان قدر دانی کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود