کد مطلب: 320458
23 شهریور 1396،‏ 14:30:10

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد:

صداقت و عمل به ارزش‌ها ضامن بقای حکومت‌ها است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، داشتن صداقت، امانتداری، توحید و عمل به ارزش‌ها ضامن دوام و بقای حکومت‌ها دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما، امروز پنجشنبه در دیدار با دکتر مره صدق  نماینده جامعه ی کلیمیان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از کلیمیان استان کرمانشاه گفت: در احکام اسلام هیچ فرقی بین مسلمان و مسیحی و کلیمی نیست و همه ادیان با یکدیگر برابر هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :حضرت موسی (ع) یکی از پیامبران اولی‌العزم بوده و پیروانش را به تقوی و دینداری دعوت می‌کرده و اگر جامعه کلیمیان با توجه به فرامین حضرت موسی (ع) عمل کند می‌توانند شاهد رشد، ترقی و پیشرفت خود باشند.

آیت الله علما افزود: داشتن صداقت، امانتداری، توحید و عمل به ارزش‌ها ضامن دوام و بقای حکومت‌ها است و در صورت به کار بردن آن در زندگی، ملت‌ها شاهد پیشرفت و ترقی خواهند بود.

 در ادامه  این دیدار دکتر مره صدق نماینده جامعه ی کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقلیت های مذهبی و به خصوص ما جامعه کلیمیان هر چه به رهبری و ولایت فقیه  نزدیکتر میشویم احساس امنیت و  آرامش بیشتری می کنیم و این امنیت و آرامش را مدیون صلابت و ابهت نظام جمهوری اسلامی و در راس آن هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب هستیم. و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای رهبر معظم انقلاب وجود ایشان را از الطاف الهی دانست.

 وی در پایان از حمایت های حضرت آیت الله علماء از جامعه کلیمیان استان قدر دانی کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می دهد؛

 تسهیل و رفع موانع تولید در بن‌ بست بوروکراسی ادارات

مرصادنیوز: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه به خاطر عدم همکاری برخی نهادها و دستگاه ها با وجود تصویب و الزام قانونی در بن بست بوروکراسی ادارات گرفتار شده است.

پربازدیدها