سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 320789 23:40 - 1396/06/26

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سنقروکلیایی:

بیمارستان سنقر به دستگاه نوار مغز و نوار عصب و عضله مجهز شد/عرضه رایگان دارو به بیماران ام اس سنقری

بیمارستان سنقر به دستگاه نوار مغز و نوار عصب و عضله مجهز شد/عرضه رایگان دارو به بیماران ام اس سنقری

مرصادنیوز: مدیر شبکه بهداشت و درمان سنقر از عرضه رایگان دارو به بیماران ام اس (MS) سنقری خبر داد گفت: بيمارستان سنقر پس از تلاشهای مداوم مجهز به دستگاه نوار مغز و نوار عصب و عضله شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، دکتر زینب یاوری در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : بيمارستان سنقر پس از تلاشهای مداوم و صورت گرفته مجهز به دستگاه نوار مغز و نوار عصب و عضله شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : همشهریان عزیز جهت انجام اين دو پروسیجر گرانقيمت نیازی نیست به شهرهای ديگر مراجعه كنند.

وی در ادامه ابراز داشت: بيماران عزيزی كه از ام اس (MS) رنج می برند با پيگيري های مسئولين بيمارستان داروهای آنها در بيمارستان سنقر به طور رايگان و پس از تجويز پزشک مغز و اعصاب و طی مراحل اداری داده می شود و ديگر لازم نيست جهت گرفتن دارو به مركز استان مراجعه كنند.

دکتر یاوری خاطرنشان کرد : طی مدتی که در شهرستان سنقروکلیایی طبابت كرده ام آمار ام اس (MS) در اين شهر بسيار بالا بوده و با توجه به اينكه بيشتر بيماران خانم های جوان هستند و با توجه به سردسير بودن منتطقه سنقر این بیماران را به مصرف ويتامين D توصیه مي كنم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سنقروکلیایی در ادامه تاکید داشت : از همه بيماران ام اس (MS) تقاضا داريم جهت ارايه خدمات و گرفتن آمار دقيق اين بيماری در سنقر به بيمارستان مراجعه و خود را به پزشک مغز و اعصاب معرفي كنند بديهی است در صورت ثبت آمار دقيق می توانيم امتياز يكسری خدمات را برای بيماران كسب كنيم.

دکتر یاوری در پایان از مسئولين دانشگاه علوم پزشكی استان كرمانشاه در راستای تجهیز دو دستگاه نوار مغز و نوار عصب و عضله و انتقال سهميه داروی لازم برای بيماران ام اس سنقری قدردانی و تشکر کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها