کد مطلب: 322734
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۲:۲

همه همراهان استاندار جدید کرمانشاه در معارفه؛

بدرقه یا کوچ؟

مرصادنیوز: به نظر می رسد مخاطبان بتوانند با شناخت اسامی، سمت ها و پیشینه افراد همراه استاندار جدید کرمانشاه در مراسم معارفه وی، تا حدی حدس بزنند که تیم کاری جدید مدیریت ارشد این استان چه ترکیبی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، روز گذشته مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه در حالی برگزار شد که هیات همراه هوشنگ بازوند استاندار جدید کرمانشاه مورد توجه رسانه ها و حاضرین در جلسه قرار گرفت.

اسدالله رازانی استاندار پیشین کرمانشاه در حالی در آخرین جلسه ای که میزبان به حساب می آمد باز هم از روش گزینش و سانسور استفاده کرده و تقریبا اکثر فعالان اثرگذار رسانه ای و فرهنگی را به مراسم دعوت نکرده بود، نتوانست غبطه خوردن به هوشنگ بازوند به خاطر همراه داشتن تیم بدرقه کننده پرتعدادش را پنهان کند. رازانی گفت: نمی دانم این افراد از لرستان برای تودیع من آمده اند یا معارفه آقای بازوند.

اما واقعیت این بود افراد حاضر در سالن عموما برای همراهی آقای بازوند آمده بودند. گرچه این سوال اساسی وجود دارد این همراهی از لرستان تا کرمانشاه بدرقه بود یا کوچ؟!

شاید رمزگشایی از نام و نشان و سمت افراد همراه استاندار جدید کرمانشاه در خصوص این سوال کمی روشنگر باشد. مرصادنیوز پس از معرفی این افراد قضاوت را بر عهده مخاطبان می گذارد.

همراهان استاندار کرمانشاه

نفر شماره 1 - علی هادی چگینی

او هم اکنون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان است و در کارنامه خود مدیر کلی امور اقتصاد و دارای و معاونت برنامه ریزی استانداری لرستان را دارد.

چگنی را نمی توان یک مدیر سیاسی دانست. گرایش حزبی و جناحی خاصی ندارد و از بازوهای مدیریتی هوشنگ بازوند به حساب می آید.

نفر شماره 2 – مهرداد فتحی بیرانوند

فتحی هم اکنون مدیر حفاظت از محیط زیست استان لرستان است. او هم ارتباط نزدیکی با بازوند دارد و البته اصلاح طلب است.

نفر شماره 3 - کیوان کاظمی

او یک فعال بخش خصوصی است. مدیر عامل صنایع یخچال سازی لرستان. بعید نیست بازوند که در سخنان به ضرورت جریان سیال سرمایه اشاره کرد با آوردن او همراه خود بخواهد یخ سرمایه گذاری در کرمانشاه را آب کند.

نفر شماره 4 – محمد رضا صفی خانی

صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان است. او هم تعامل و ارتباط خوبی با استاندار جدید کرمانشاه دارد.

نفر شماره 5 – جاسم محمدی فارسانی

او مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان است که در کنار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه نشسته است.

نفر شماره 6 – علی کورانی فر

او در حال حاضر معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد است. آذر ماه سال 92 به عنوان معاون مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان معرفی شد. پیش از این نیز عناوینی مثل معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل روابط و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی در زمان مسئولین بازوند در این استان و معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی در زمان بازوند را در کارنامه مسئولیتی خود دارد.

وی همچنین رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت نیز بوده است. کورانی فر را شاید بتوان مهره شماره 1 بازوند در دوران مسئولیت وی دانست.

نفر شماره 7 – ناهید پرویز پور

او مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان است. شاید بتوان بعدا در خصوص حواشی انتخابات ریاست جمهوری سال جاری و عواقب آن برای مدیران حوزه سیاسی استانداری لرستان در موقع مقتضی بیشتر نوشت.

نفر شماره 8- کیانوش رستمی

مدیر مسئول نشریه سیمره است. رستمی اصلاح طلب است و برخی حواشی را در کارنامه کاری خود دارد.

علاوه بر وی مدیران و اصحاب برخی از رسانه های استان لرستان از جمله نجف وند سرپرست روزنامه جام جم در لرستان و ... از همراهان هوشنگ بازوند در این مراسم بودند. این اقدام در مقایسه با نگاه و روابط خصمانه استاندار پیشین کرمانشاه به اطلاح رسانی او به رسانه ها قابل توجه است. در حالی که بازوند رسانه های استان لرستان را برای حضور در این مراسم به کرمانشاه آورده بود، استانداری کرمانشاه بسیاری از اصحاب رسانه اثرگذار را به این مراسم دعوت نکرد.

نفرات دیگر

علاوه افراد کلیدی گفته شده که همراه بازوند به کرمانشاه آمده بودند، فرمانداران شهرستان هایی مثل دورود، دوره چگنی، خرم آباد و ... در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرماناشاه حضور داشتند.

به گزارش مرصاد، به نظر می رسد مخاطبان بتوانند با توجه به اسامی، سمت ها و پیشینه افراد گفته شده تا حدی حدس بزنند که تیم آینده کاری استاندار جدید کرمانشاه چه ترکیبی خواهد داشت.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آوازه عزاداری‌ کردها جهانی می‌شود؛

«تعزیه» و «چمر» میراث‌ ماندگاری از جنس «عزا و ماتم»

مرصادنیوز: «تعزیه» و «چمر» میراث‌های ماندگاری از جنس «عزا و ماتم» هستند که کردها در سوگ اباعبدالله (ع) برپا می‌کنند.

کرمانشاه در سوگ دردانه عالم نشست؛

دروازه کربلا غرق در سوگ عاشورا +تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه مطرح کرد

توزیع بیش از ۹ هزار بسته آموزشی در بین دانش آموزان نیازمند

پربازدیدها