کد مطلب: 322929
15 مهر 1396،‏ 10:29:51

معرفی برنامه های کاربردی اندروید؛

تراز دیجیتال برای سنجش شیب سطوح با برنامه iHandy Level

مرصادنیوز: iHandy Level یک تراز دیجیتال برای سنجش شیب سطوح مختلف است که به کمک سنسورهای گوشی، می تواند شما را از صاف بودن یا نبودن یک سطح آگاه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احتمالا اکثر کاربران گوشی های هوشمند حداقل یک بار بازی هایی را که در آن ها با تکان دادن گوشی، مسیر حرکتی کاراکتر بازی قابل تغییر است، تجربه کرده اند؛ اما این سنسورهای حرکتی موجود در گوشی های موبایل، همیشه برای بازی و تفریح نیستند و گاهی می توان از آن ها استفاده های بسیار مفیدی کرد. iHandy Level اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های مبتنی بر اندروید و آی او اس است که به کمک آن و همچنین سنسورهای حرکتی گوشی، می توانید یک تراز دیجیتال در گوشی خود شبیه سازی کنید و با اجرای آن و قراردادن گوشی روی یک سطح صاف، متوجه وجود شیب در آن سطح شوید.

iHandy Level - ابزار اندروید
 
مطمئنا در سازوکارهای روزانه، بسیاری از سطوح وجود دارند که صاف بودن آن ها، نه تنها امری ضروری است، بلکه رعایت نکردن آن ممکن است عواقب ناگواری نیز در پی داشته باشد. از این پس می توانید تنها به کمک یک گوشی هوشمند که از سنسورهای حرکتی برخوردار باشد و اپلیکیشن iHandy Level، سطوح مختلف را برای اطمینان از صاف بودن آن ها بررسی کنید. در توضیحات اصلی اپلیکیشن، توصیه شده است که به علت وجود تنظیمات متفاوت سنسورهای حرکتی در برند های مختلف، قبل از استفاده حتما آن را کالیبره کنید. برای این امر، کافی است با مراجعه به بخش تنظیمات و طبق راهنمای موجود در آن بخش، تنها با دو کلیک سنسورهای گوشی را تنظیم کنید. برای دانلود برنامه اندروید iHandy Level ، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.
 ویژگی ها 

  • سنجش دقیق با کمترین درصد خطا رایگان بودن امکان اصلی برنامه نمایش گرافیکی
  • دانلود اپلیکیشن

دانلود نرم افزار از گوگل پلی
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود