سرویس: فناوری اطلاعات کد خبر: 322929 10:29 - 1396/07/15

معرفی برنامه های کاربردی اندروید؛

تراز دیجیتال برای سنجش شیب سطوح با برنامه iHandy Level

 تراز دیجیتال برای سنجش شیب سطوح با برنامه iHandy Level

مرصادنیوز: iHandy Level یک تراز دیجیتال برای سنجش شیب سطوح مختلف است که به کمک سنسورهای گوشی، می تواند شما را از صاف بودن یا نبودن یک سطح آگاه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احتمالا اکثر کاربران گوشی های هوشمند حداقل یک بار بازی هایی را که در آن ها با تکان دادن گوشی، مسیر حرکتی کاراکتر بازی قابل تغییر است، تجربه کرده اند؛ اما این سنسورهای حرکتی موجود در گوشی های موبایل، همیشه برای بازی و تفریح نیستند و گاهی می توان از آن ها استفاده های بسیار مفیدی کرد. iHandy Level اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های مبتنی بر اندروید و آی او اس است که به کمک آن و همچنین سنسورهای حرکتی گوشی، می توانید یک تراز دیجیتال در گوشی خود شبیه سازی کنید و با اجرای آن و قراردادن گوشی روی یک سطح صاف، متوجه وجود شیب در آن سطح شوید.

iHandy Level - ابزار اندروید
 
مطمئنا در سازوکارهای روزانه، بسیاری از سطوح وجود دارند که صاف بودن آن ها، نه تنها امری ضروری است، بلکه رعایت نکردن آن ممکن است عواقب ناگواری نیز در پی داشته باشد. از این پس می توانید تنها به کمک یک گوشی هوشمند که از سنسورهای حرکتی برخوردار باشد و اپلیکیشن iHandy Level، سطوح مختلف را برای اطمینان از صاف بودن آن ها بررسی کنید. در توضیحات اصلی اپلیکیشن، توصیه شده است که به علت وجود تنظیمات متفاوت سنسورهای حرکتی در برند های مختلف، قبل از استفاده حتما آن را کالیبره کنید. برای این امر، کافی است با مراجعه به بخش تنظیمات و طبق راهنمای موجود در آن بخش، تنها با دو کلیک سنسورهای گوشی را تنظیم کنید. برای دانلود برنامه اندروید iHandy Level ، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.
 ویژگی ها 

  • سنجش دقیق با کمترین درصد خطا رایگان بودن امکان اصلی برنامه نمایش گرافیکی
  • دانلود اپلیکیشن

دانلود نرم افزار از گوگل پلی
 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها