کد مطلب: 323603
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۷

یادداشت/مسعود اسماعیلی

جامعه ورزش کرمانشاه و انتظاراتی که از استاندار جدید دارند

مرصاداسپورت: با تغییر و تحول صورت گرفته در مدیریت ارشد استان و جایگزنی "هوشنگ بازوند" به جای "اسدالله رازانی" به نظر می رسد جامعه ورزشی کرمانشاه به آینده امیدواتر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یادداشت/ مسعود اسماعیلی - ورزش کرمانشاه از دیرباز با تکیه بر قهرمانان ورزشی خود همواره به عنوان یک استان ورزش خیر شناخته شده و در سال های متمادی نیز توانسته جایگاه خود را حفظ کند.

کرمانشاه با وجود در اختیار داشتن قهرمانان ورزشی در رشته های مختلف نظیر کیانوش رستمی در وزنه برداری، سعید احمدی در کاراته، یدالله محبی در کشتی - مسعود حجی زواره در نکواندو، ندا شهسواری در پینگ پنگ، مریم هاشمی در ووشو و ... متاسفانه سال هاست در عرصه تیمداری نتوانسته به موفقیت قابل ملاحظه ای دست یابد.

کرمانشاه با داشتن ده ها ملی پوش ثابت در ترکیب تیم های مختلف ملی، متاسفانه از داشتن تیم در اکثر رقابت های لیگ محروم است تا جایی که حتی نامی از تیم های کرمانشاهی در بین تیم های لیگ یکی نیز مشاهده نمی شود.

روسای هیات های ورزشی همگی به اتفاق، کمبود منابع مالی و نبود اسپانسر را مهمترین دلیل عدم تیمداری در رقابت های لیگ عنوان می کنند.

کرمانشاه امروز در حالی از تیمداری در رقابت های لیگ یک و 2 و در رشته هایی مانند فوتبال، والیبال، کشتی، کاراته، تکواندو، ووشو، پینگ پنگ، بسکتبال و ... محروم است که ورزشکاران کرمانشاهی زیادی در تیم های سایر استان ها مشغول هنرنمایی هستند.

اما اکنون به نظر می رسد با ورود بازوند به کرمانشاه باید امیدوارانه تر به آینده نگاه کرد، چرا که اکثر افرادی که وی را تا حدودی می شناسند از او به عنوان چهره ای ورزشی یاد می کنند.

اولین واکنش به ورزشی بودن استاندار جدید از سوی مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه رقم خورد و وی از کمک های خوب صورت گرفته به تیم دسته دومی خیبر خرم آباد توسط بازوند زمانی که استانداری لرستان را برعهده داشت، سخن گفت.

البته خود بازوند نیز علاقه اش را به ورزش پنهان نمی کنند و پیشتر در گفت و گویی عنوان کرده بود که موسس باشگاه های فوتبال مانند مس کرمان و صنایع اراک بوده است.

قطعا حضور هوشنگ بازوند می تواند رونق مضاعفی در ورزش استان ایجاد کند و شاید تا یکی دو سال آینده شاهد حضور تیم های ورزشی کرمانشاه در سطح اول لیگ های مختلف باشیم.

این اتفاق اگر رخ دهد قطعا شور و نشاطی مضاعف به مردم و خصوصا جوانان این شهر می بخشد و نام کرمانشاه بیش از گذشته در ورزش کشور مطرح خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

چرا نهادهای بازرسی در قبال حراج سرمایه‌های ملی سکوت کرده‌اند؟

مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه /تاراج سرمایه‌های استان در دولت بی‌تدبیر

مرصادنیوز: مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه موجب تاراج سرمایه‌های استان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم شده است و نهادهای بازرسی هم در این خصوص واکنشی نشان نداده‌اند.

پربازدیدها