کد مطلب: 323605
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۲:۵

استاندار کرمانشاه:

اربعین حسینی یک فرصت ویژه برای کرمانشاه است

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه، اربعین حسینی را یک فرصت ویژه برای استان کرمانشاه برشمرد که باید نهایت استفاده را از آن برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در جلسه ستاد اربعین که با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و مسئولین مرتبط در مرز خسروی برگزار شد گفت: خوشحال هستیم امسال توفیق عبور زوار اباعبدالله الحسین (ع) از مرز خسروی نصیب کرمانشاه شده است.

وی افزود: اربعین همیشه یک فرصت بوده است و کرمانشاهیان نیز امسال از این فرصت عظیم برخوردار شده اند.

استاندار کرمانشاه، اربعین حسینی را فرصت ویژه ای برای استان کرمانشاه و معرفی آن دانست و گفت: باید از این فرصت نهایت استفاده صورت گیرد.

بازوند خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه و مسئولین آن تمام توان خود را برای ارائه بهترین خدمات به زوار اربعین به کار گرفته‌اند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها