کد مطلب: 323607
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۲:۱۴

اخبار تکان دهنده از رفتار غیرعادی یک عضو شورای شهر کرمانشاه/ ارعاب و اهانت به مردم

مرصادنیوز: برخی از اخبار واصله همشهریان کرمانشاهی حاکی از اهانت های عجیب یک عضو شورای شهر کرمانشاه به عزاداری های حسینی و مدافعان حرم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، برخی از اخبار واصله همشهریان کرمانشاهی حاکی از اهانت های عجیب یک عضو شورای شهر کرمانشاه به عزاداری های حسینی و مدافعان حرم است.

بر اساس این گزارش که به شکایت و صورت جلسه مردمی توسط شاهدان منجر شده، یک عضو شورای شهر کرمانشاه در جریان بازدید از یک  فرهنگسرا در شهر کرمانشاه و پس از شنیدن صدای مداحی از یک رادیوی در حال پخش می گوید: "جمع کنید این مسخره بازی ها را... اینجا باید صدای موسیقی شاد بیاید... با اینها احساس عم و تعفن به مردم دست می دهد!"

در متن شکواییه مردمی آمده است که این عضو شورای شهر پس از اطلاع از اینکه برخی از کارکنان فرهنگ سرا داوطلبانه در سوریه و دفاع از حرم حضور دارند، گفته است: قرار است اینها برگردند و اینجا بوی باروت بگیرد؟ اینها بروند در آشپزخانه پادگان ها خدمت کنند. می روند سوریه برای مطربی!

 داد و فریادهای این عضو شورای شهر ظاهرا موجب رعب و وحشت بانوان حاضر در این مجموعه و ترک ساختمان توسط آنها شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها