کد مطلب: 323629
20 مهر 1396،‏ 15:14:22

استاندار کرمانشاه در جمع خبرنگاران:

۲۰ درصد از زیرساختهای خسروی برای میزبانی زوار اربعین آماده نیست

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از فراهم نبودن ۲۰ درصد از زیرساخت‌های خسروی برای اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید از مرز خسروی با حضور معاون عمرانی وزیر کشور، گفت: امروز با ستاد مرکزی اربعین که از تهران آمده بودند، جلسه‌ای برگزار کردیم.

وی افزود:  معاونین عمرانی ۶ استان کشور نیز -که قرار بود در ایام اربعین نقش معین استان کرمانشاه را داشته باشند- در این نشست حضور داشتند.

استاندار کرمانشاه، نشست فوق را نشست بررسی زیرساخت‌ها عنوان کرد و افزود: روند کار، روند بسیار مثبتی است و ۸۰ درصد کارهای زیرساختی انجام شده است. ۲۰ درصد دیگر نیز در مهلتی که داریم به اتمام خواهد رسید.

وی تصریح کرد: اقدامات جدیدی در حال انجام است. با هیئت عراقی نیز نشستی داشتیم و قرار شد یک سری پارکینگ‌ها به خاک عراق اضافه شود و یک سری اقدامات دیگر نیز انجام شود که همه نهایی شده و به زودی انجام خواهد شد.

شرایط برای انتقال زائران در خاک عراق فراهم خواهد شد

بازوند ادامه داد: مباحث و نگرانی هایی که طرف عراقی داشتند و منجر به این می شد که ما در اعزام زائرین تسریع کنیم، امروز همه جمع‌بندی شد و طی یکی دو روز آینده کارشان به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص اتوبوس‌هایی که قرار بود زائران را از مرز عراق به کربلا منتقل کنند، نیز گفت: در همین رابطه دو تا پیشنهاد وجود دارد، یا اینکه اتوبوس‌های عراقی این کار را انجام دهند یا اینکه ما این کار را انجام دهیم که این کار به عهده وزارت کشور است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ما توبوسش را تامین می کنیم و تا آنزمان منتظر می مانیم که به یک جمع بندی برسند که از اتوبوس های داخلی یا عراقی استفاده شود. ما شرایط هر دو این موارد را در خاک عراق فراهم خواهیم کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها