کد مطلب: 323631
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۲۶

سرپرست جدید دانشگاه آزاد کنگاور در اولین روز کاری خود به دیدار امام جمعه کنگاور رفت

مرصادنیوز: رياست جديد دانشگاه آزاد كنگاور در اولين روز كاري خود در دفتر امام جمعه شهرستان حضور يافت و با حجت الاسلام و المسلمين دكتر لروند ديدار كرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از آفتاب کنگاور؛ صبح امروز دکتر توشمالانی که روز گذشته به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور معرفی شده بود به دیدار امام جمعه کنگاور رفت.

دكتر توشمالاني در این دیدار به بيان برنامه هاي خود پرداخت.

وی بيان داشت: مشكلات دانشجويان این واحد با جدیت تمام در دستور کاربنده قراردارد و در جهت  پيشبرد اهداف دانشگاه ، تمام توان خودم را بکار خواهم برد.

توشمالانی افزود: آغاز خدمت بنده در محرم بود و این را برای خود نوعی برکت میدانم و امید وارم در راه امام خود جهادگونه و بدون ترس از مشکلات برنامه های پیشرفت را پیش ببرم.

در اين ديدار، دكتر لروند بيان داشتند كه از خبر انتصاب شما بسيار خرسند و خوشحال شدم و از مسئولين به علت اين انتصاب تشكر ميكنم و بسيار خوشحال ميشدم كه اگر مي توانستم در جلسه ي معارفه ي شما شرايط حضور برايم پيدا مي شد.

دكتر لروند همچنين اظهار داشتند با توان كاري و مردمي بودن و صداقتي كه در شما مي بينم به پيشرفت كارها در اين دانشگاه اميد بيشتري دارم و بنده نيز همواره دعا گو و حامي  شما در خدمتگذاري به مردم فهميم كنگاور و دانشجويان هستم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها