کد مطلب: 323632
20 مهر 1396،‏ 15:28:47

نماینده ستاد عالی کانون‌های مساجد تاکید کرد:

همه کانون‌های مساجدکشور تا آخر مهرجشنواره مدهامتان را برگزار کنند

مرصادنیوز: نماینده ستاد عالی کانون‌های مساجد گفت: تمام استان ها تا پایان مهرماه باید جشنواره مدهامتان را برگزار کرده و برگزیدگان را برای شرکت در مرحله کشوری معرفی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،جواد زاهدی امروز پنج شنبه در نشست خبری جشنواره قرآنی مدهامتان با اصحاب رسانه، هدف از برگزاری جشنواره مدهامتان را کشف استعدادها عنوان کرد و گفت: در این راستا تا کنون توانستیم تعداد زیادی ازقاریان و حافظان قرآن را شناسایی کنیم.

وی افزود: کلیه استان ها تا پایان مهرماه باید این جشنواره را برگزار کنند و برگزیدگان را برای شرکت در مرحله کشوری که از ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه در خراسان رضوی برگزار می شود، معرفی کنند.

نماینده ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خاطر نشان کرد: رشته های مفاهیم و صحت اذکار نماز مرحله کشوری ندارند.

وی تصریح کرد: از بین برادران برگزیدگان در ۵ رشته قرائت، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان و ترتیل و خواهران در ۲ رشته حفظ کل و قرائت به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

زاهدی با اعلام وجود ۴۰ هزار مسجد در کشور ابراز داشت: در حال حاضر بالغ بر ۲۳ هزار کانون مساجد، ۷ هزارکانون کتابخانه مخزن دار، ۶ هزارکانون کتابخانه باز که ۴ هزار از آنها مجوز دارند، در کشور داریم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها