کد مطلب: 323641
20 مهر 1396،‏ 16:39:27

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

دانشجویان باید تمام تلاش خود را درجهت به کارگیری دانش خود برای تغییر بینش و عملکرد جامعه به کار گیرند

مرصادنیوز: رئیس دانشگاه دانش افزایی را از ویژگی های یک دانشجوی ایده آل دانست گفت: دانشجویان باید تمام تلاش خود را درجهت به کارگیری دانش خود برای تغییر بینش و عملکرد جامعه به کار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از چشم نیوز، درهمایش استقبال از دانشجویان جدیدالورود دکتر محمودرضا مرادی، با بیان اینکه هویت اسلامی و ایرانی باید سرلوحه کار دانشجویان قرار گیرد اظهار داشت: در این خصوص لازم است دانشجویان از الگوهای هویت اسلامی و ایرانی در جامعه استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی افزود: باید قبول داشته باشیم که مسلمان هستیم و مسائل اسلامی را رعایت کنیم.

دکتر مرادی به لزوم بکارگیری آموزه های ناب محمدی در خدمت‌رسانی به جامعه اشاره کرد و افزود: ما باید اخلاق را در عمل به مردم نشان دهیم.

وی با بیان اینکه اخلاق نقش اول را در مسائل پزشکی دارد اذعان کرد: متولیان امر سلامت باید اخلاق انسانی و اسلامی را فراگرفته و به بهترین شکل در امور پزشکی به کار گیرند

رئیس دانشگاه دانش افزایی را از ویژگی های یک دانشجوی ایده آل دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان باید تمام تلاش خود را درجهت به کارگیری دانش خود برای تغییر بینش و عملکرد جامعه به کار گیرند.

مرادی با بیان اینکه دانشجویان در دوران دانشجویی نباید تک بعدی باشند گفت: دانشجویان از برنامه های فوق برنامه غافل نبوده و در کنار مداومت در مطالعه و علم آموزی به مسائل مفید دیگر نیز توجه کنند.

وی در ادامه به لازمه انجام امور پژوهشی در دوران دانشجویی اشاره کرد و افزود: کارهای پژوهشی از جمله کارهایی‌ست که باید در جهت پیش بردن دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم و چهارم صورت گیرد.

رئیس دانشگاه مدیریت زمان را از دیگر اصول قابل توجه در دوران دانشجویی عنوان کرد و گفت: با توجه به محدود بودن زمان دانشجویان در دوران دانشجویی، مدیریت زمان از اهمیت ویژه ای برای دانشجویان برخوردار است.

مرادی به لزوم استفاده بهینه از فضای مجازی اشاره کرد و افزود: دانشجویان لازم است در کنار استفاده مناسب و بهینه از فضای مجازی، از منابع اصلی برای یادگیری استفاده کنند.

وی با اشاره به پرسشگری ومطالبه گری به عنوان یکی از مهم ترین ملزومات دانشجویان، به لزوم توجه به شان اساتید تاکید کرد و یادآور شد: دانشجویان در دوران دانشجویی لازم است حدود را رعایت کرده و روابط مناسب متقابلی با اساتید دانشگاه برقرار کنند.

رئیس دانشگاه با اشاره به اینکه استفاده از تجربه دانشجویان موفق از اهمیت بالایی در دوران دانشجویی برخوردار است از دانشجویان خواست: از شان دانشجویی خود حفاظت کرده و افکار دلسرد کننده را از خود دور کنند

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها