کد مطلب: 323723
22 مهر 1396،‏ 8:23:26

تحریف و انحراف در مراسم بزرگداشت شهید محراب/ سخنرانی وزیر معزول و پرحاشیه

مرصادنیوز: علی جنتی (وزیر معزول کابینه یازدهم به دلیل حواشی عجیب و غریب) سخنران مراسم بزرگداشت چهارمین شهید محراب است که توسط فرمانداری کرمانشاه نیز مدیریت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فرزند کوچک شهید محراب که به اذعان خویشاوندان خانواده شهید اشرافی اصفهانی، سنخیتی با سیره آن شهید بزرگوار ندارد، چند سالی است که در غفلت نهادهای فرهنگی جریان انقلاب، بزرگداشت این شهید والامقام را به محملی برای غرض ورزی های سیاسی تبدیل کرده است.

بر اساس این گزارش، علی جنتی (وزیر معزول کابینه یازدهم به دلیل حواشی عجیب و غریب) سخنران مراسم بزرگداشت چهارمین شهید محراب است که توسط فرمانداری کرمانشاه نیز مدیریت می شود.

این اقدام نسنجیده در حالی است که سیری در زندگی شهید اشرفی اصفهانی و ویژگی های معنوی و انقلابی وی، تفاوت معنادار ایشان با افرادی که به بهانه مراسم بزرگداشت به دنبال تریبون های سیاسی هستند را نشان می دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از ابهام وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان؛

شفاف‌سازی یا ابهام‌سازی! /آیا لیست «دانه‌درشت‌ها» منتشر می‌شود؟

مرصادنیوز: احتمال وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان و ابهامات ایجاد شده در این زمینه نیاز به شفاف‌سازی مسئولان در این مورد دارد و باید دید آیا دولت برای این امر حاضر به انتشار لیست «دانه‌درشت‌ها» هست یا نه.

پربازدیدها