کد مطلب: 323829
شنبه ۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۲۳:۱۳

رفتار عجیب نماینده فراکسیون امید/ پس از سلفی با موگیرینی اینبار سلفی با تریبون سالن سران!

مرصادنیوز: نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

این در حالی است که معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و وزیر کار سخنرانهای این مراسم بوده اند و تصویر منتشر شده در کانال آقای نماینده و شلوغی پشت تریبون نشان می دهد این تصویر تصنعی است!

آیا احمد صفری نماینده فراکسیون امید از کرمانشاه می تواند متن سخنرانی خود در این اجلاس را منتشر کند؟ این نخستین باری نیست که نمایندگان فراکسیون امید چنین شیرین کاری هایی می کنند.

2

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

توهم رابطه با آمریکا چه دستاوردی داشت؟

تک و پاتک‌های یک مناظره /آسمان و ریسمان‌بافی زیباکلام در انکار اقتدار وطن

مرصادنیوز: مناظره بین دو تن از چهره‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب در دانشگاه رازی کرمانشاه به محفلی برای ادعاهای موهن و آسمان و ریسمان بافی نماینده اصلاح‌طلب‌ها برای انکار اقتدار وطن تبدیل شد.

آخرین اخبار

پربازدیدها