کد مطلب: 323829
22 مهر 1396،‏ 23:13:51

رفتار عجیب نماینده فراکسیون امید/ پس از سلفی با موگیرینی اینبار سلفی با تریبون سالن سران!

مرصادنیوز: نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

این در حالی است که معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و وزیر کار سخنرانهای این مراسم بوده اند و تصویر منتشر شده در کانال آقای نماینده و شلوغی پشت تریبون نشان می دهد این تصویر تصنعی است!

آیا احمد صفری نماینده فراکسیون امید از کرمانشاه می تواند متن سخنرانی خود در این اجلاس را منتشر کند؟ این نخستین باری نیست که نمایندگان فراکسیون امید چنین شیرین کاری هایی می کنند.

2

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شمارش معکوس برای ظهور آسیب های کهنسالی جمعیت؛

ایرانِ جوان خداحافظ!

مرصادنیوز: علیرغم هشدارهای کارشناسان پیری جمعیت در کشور سبب شکل گیری آسیب های اجتماعی جدیدی از جمله افزایش آمار طلاق شده است.

پربازدیدها