کد مطلب: 324291
پنجشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۸:۵۱

به میزبانی صدا و سیمای مرکز ایلام؛

نشست قرارگاه مجازی اربعین برگزارشد/ زندی تاکید کرد: فرهنگ سازی اربعینی در اولویت

مرصادنیوز: نشست قرارگاه مجازی اربعین با حضور مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما و معاونان فضای مجازی از مراکز آبادان، خوزستان و کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،در این نشست که با حضور حمیدرضا زندی مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما و معاونان فضای مجازی از مراکز آبادان، خوزستان و کرمانشاه  تشکیل شد، شرکت کنندگان راهکار های جدید جریان سازی خبری در فضای مجازی، به ویژه در آستانه همایش عظیم اربعین حسینی  را بررسی کردند.

زندی

 زندی، مدیر کل فضای مجازی معاونت امور  استانهای سازمان صدا و سیما در این نشست با بیان اینکه دو هدف هم افزایی در خصوص اطلاع رسانی همایش اربعین و فرهنگ سازی اربعین از اولویت های کاری در فضای مجازی است، گفت: با همکاری و بهره گیری از ظرفیت حوزه های سیما، خبر، فنی و پشتیبانی باید به مدیریت جریان سازی رسانه ای در فضای مجازی  و بالا بردن ضریب نفوذ در میان مخاطبان کمک کرد.

.

روز گذشته همچنین با حضور زندی، مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما، استودیو اربعین صدا و سیمای مرکز ایلام به بهره برداری رسید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها