کد مطلب: 324291
27 مهر 1396،‏ 8:51:19

به میزبانی صدا و سیمای مرکز ایلام؛

نشست قرارگاه مجازی اربعین برگزارشد/ زندی تاکید کرد: فرهنگ سازی اربعینی در اولویت

مرصادنیوز: نشست قرارگاه مجازی اربعین با حضور مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما و معاونان فضای مجازی از مراکز آبادان، خوزستان و کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،در این نشست که با حضور حمیدرضا زندی مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما و معاونان فضای مجازی از مراکز آبادان، خوزستان و کرمانشاه  تشکیل شد، شرکت کنندگان راهکار های جدید جریان سازی خبری در فضای مجازی، به ویژه در آستانه همایش عظیم اربعین حسینی  را بررسی کردند.

زندی

 زندی، مدیر کل فضای مجازی معاونت امور  استانهای سازمان صدا و سیما در این نشست با بیان اینکه دو هدف هم افزایی در خصوص اطلاع رسانی همایش اربعین و فرهنگ سازی اربعین از اولویت های کاری در فضای مجازی است، گفت: با همکاری و بهره گیری از ظرفیت حوزه های سیما، خبر، فنی و پشتیبانی باید به مدیریت جریان سازی رسانه ای در فضای مجازی  و بالا بردن ضریب نفوذ در میان مخاطبان کمک کرد.

.

روز گذشته همچنین با حضور زندی، مدیر کل فضای مجازی سازمان صدا و سیما، استودیو اربعین صدا و سیمای مرکز ایلام به بهره برداری رسید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در گفتگوی مرصاد با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد:

ایران منفعل تر در برجام یعنی ترامپ گستاخ تر

مرصادنیوز: یک تحلیل گر مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه نباید با برجام جناحی برخورد کرد؛ گفت: به هر اندازه که ایران درباره برجام از خود واکنش نشان ندهد و کوتاه بیاد ترامپ گستاخ تر می شود و بیشتر به این رویه خود ادامه می دهد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:

اقتدار ستودنی سربازان اسلام در عملیات "بازی دراز"

کلانشهری با یک میلیون جمعیت و 3 فرهنگسرا؛

بی رمقی پاتوق های فرهنگی کرمانشاه

پربازدیدها