سرویس: ورزشی کد خبر: 326383 10:50 - 1396/08/18

اردوی تیم ملی هاکی ایران در کرمانشاه پایان یافت

اردوی تیم ملی هاکی ایران در کرمانشاه پایان یافت

مرصاد اسپورت : رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه گفت: چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران صبح امروز (18 آبان) در کرمانشاه پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جواد رضایی تبار در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: این اردو که از روز 10 آبان در مجموعه ورزشی شهرک کارمندان آغاز شده بود، پس از هشت روز به پایان رسید.

وی تصریح کرد: در این اردو، 16 ورزشکار از استان های مختلف کشور حضور داشتند و زیر نظر کادر فنی کارهای تاکتیکی را دنبال کردند.

رضایی تبار ادامه داد: محسن بهولی به عنوان بازیکن و مسعود بهلولی به عنوان مربی نیز در چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران حضور داشتند.

رئیس هیات هاکی کرمانشاه ادامه داد: تیم ملی هاکی ایران خود را برای حضور در مسابقات بین المللی اتریش و همچنین جام جهانی 2018 آلمان آماده می کند.

وی با بیان اینکه اسفندیار صفایی هدایت تیم ملی هاکی ایران را برعهده دارد، افزود: وی و سایر ملی پوشان حاشر در اردو از امکانات فراهم شده رضایت کامل داشتند.

رضایی تبار خاطرنشان کرد: تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران قرار است دی ماه در تورنمنت بین المللی اتریش و بهمن نیز در مسابقات جام جهانی آلمان حضور یابد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها