کد مطلب: 327046
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۸:۶

سردار حيدري:

آواربرداری تقریباً به اتمام رسیده است/ امدادرساني به روستاها شروع شده است/ کمبود چادر نداریم مشکل در توزیع بود

مرصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بيان اينكه آواربرداری تقریباً به اتمام رسیده است، گفت: امدادرساني به روستاها نيز شروع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کیومرث حیدری با بیان اینکه مسوولیت منطقه سرپل ذهاب با نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: در بخش‌های خدمات امدادی بیمارستان تخصصی ایجاد کردیم که یک بیمارستان در قصر شیرین و یک بیمارستان در سرپل ذهاب راه‌اندازی شده و حتی عمل‌های جراحی سنگین نیز در این بیمارستان‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به حضور نیروهای زمینی ارتش در تخلیه مجروحین، گفت: در بعد تخلیه مجروحان 971 مصدوم تخلیه و 550 سورت پروازی هوانیروز انجام شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: اسکان خانواده‌ها از موضوعات مهم است که دو شب پیگیر این موضوع هستیم؛ آبرسانی و تامین منابع آب زلزله‌زدگان نیز در اولویت است.

وی با بیان اینکه چهار تیپ برای آواربرداری و امدادرسانی حضور دارند، افزود: در مجموع امشب مهمترین بحث امنیت و اسکان زلزله‌زدگان است که امیدواریم به خوبی انجام شود.

حیدری با تأکید بر اینکه معتقدم آواربرداری تقریباً به اتمام رسیده است، تصریح کرد: سگ‌های جسدیاب و دستگاه‌های اسکن زمین و جسدیابی را به منظور پاکسازی از اجساد و زنده‌یابی به این منطقه منتقل کرده‌ایم.

وی به نجات یک کودک زنده از زیر آوارها اشاره کرد و ادامه داد: نجات یک کودک زنده صبح امروز صورت گرفت؛ استفاده از سگ‌های زنده‌یاب و دستگاه‌ها نیز به منظور شناسایی افراد زنده مدفون در زیر آوار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص امدادرسانی به روستاها نیز گفت: رسیدگی به روستاها تقسیم‌بندی شده و البته به آنها نیز امدادرسانی می‌کنیم؛ امداد به روستاها نیز شروع شده است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه کمبود چادر نداریم بلکه مشکل در توزیع بود، خاطرنشان کرد: این مشکل با مدیریت حل شد؛ شناسایی معتمدین و نقاط نصب چادر انجام شده است.

حیدری با بیان اینکه شهر بین چهار تیپ حاضر در منطقه سرپل ذهاب تقسیم شده است، یادآور شد: هر تیپ منطقه مخصوص خود را پوشش می‌دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها