کد مطلب: 327060
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۱:۴۲

فرماندار گیلانغرب:

علاوه بر کمبود چادر نگران تامین آب هستیم

مرصادنیوز:  فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: در حال حاضر کمبود چادر داریم اما برای روزهای آینده نگران کمبود آب نیز هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: در حال حاضر کمبود چادر داریم اما برای روزهای آینده نگران کمبود آب نیز هستیم.

فرهاد همتی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با وجود پیگیری های انجام شده توسط مجموعه دستگاه های خدماتی هنوز نتوانسته ایم در حد انتظار مردم واقع شویم.

وی اساسی ترین نیاز مردم را تامین چادر دانست و افزود: تا این لحظه حتی یک تخته چادر میان مردم گیلانغرب توزیع نشده است.

همتی گفت: با وجود اینکه توسط ستاد مدیریت بحران تعدادی چادر به عنوان خانوادگی در اختیار داریم.

وی با اشاره به عزیمتش به مرکز استان جهت تحویل بخشی از امکانات با پوزش از مردم افزود: با توجه به وسعت خرابی های ناشی از زلزله در شهرستانهای سرپل ذهاب و همجوار گیلانغرب شهر ما اندکی در حاشیه قرار گرفت.

همتی باتاکید بر اینکه بازتاب مناسبی از مشکلات مردم گیلانغرب نداشته ایم گفت: ۳۰ تا ۴۰ درصد روستاهای این شهرستان تخریب صد درصدی شده و غیرقابل سکونت است.

وی خواستار بازدید مسئولین از شهرستان گیلانغرب و پوشش اخبار این منطقه شد و افزود: در این شهرستان اثاثیه مردم بیرون از منزل است در حالی که هوای سردی حاکم است.

وی با تاکید بر اینکه ادامه زندگی در این منطقه برای مردم سخت شده افزود: چادر اصلی ترین نیاز مردم گیلانغرب است.

همتی با اشاره به ذخیره پنج هزار متر مکعب آب طی این روزها گفت: هرچند توسط تانکرهای سیار و توزیع بطری ها در حال تامین آب مردم هستیم اما نگران آب برای روزهای آینده هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها