کد مطلب: 327067
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۲:۳۸

مدیر عامل شرکت مخابرات کرمانشاه:

آخرین موارد قطعی خطوط مخابرات فردا برطرف می‌شود

مرصادنیوز: مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: آخرین موارد قطعی خطوط مخابرات فردا برطرف می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مسیب قبادیاناشاره به اینکه موردی از قطعی خطوط مخابرات در مناطق زلزله زده نداریم، اظهار داشت: تنها تعدادی از روستاها قطعی دارد که تا آخر امشب پس از عادی شدن وضعیت برق، اوایل وقت فردا شاهد برقراری اتصالات مخابرات در آنجا هستیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات کرمانشاه افزود: در تمامی مناطق شهری، روستایی و جاده ها آنتن دهی خطوط تلفن همراه وجود دارد.

قبادی گفت: با توجه به قطعی برق، سعی شده در برخی از مناطق از مولدهای برق برای اتصال خطوط مخابراتی استفاده شود و این حتی پیش از عادی شدن وضعیت برق رخ داده است.

وی با اشاره به اینکه تجهیزات مخابرات سالم است، افزود: از آنجا که تقاضا برای ترافیک زیاد است در این شرایط با اختلالاتی مواجه شدیم که با استفاده از مولد برق، آن را تامین کردیم.

قبادی با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در مناطق زلزله زده از نظر برقراری خطوط مخابراتی نداریم گفت: با استقرار اکیپهای فنی شاهد پایداری شبکه های مخابرات در این مناطق خواهیم بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها