کد مطلب: 327068
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۲:۴۶

مدیر روابط عمومی آبفا کرمانشاه:

ظرف ۴۸ ساعت آینده مشکل آب همه شهرستانها مرتفع می شود

مرصادنیوز: مدیر روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه گفت: حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده شاهد رفع مشکلات آب همه شهرستانها خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حسین علی مرادی اظهار داشت: از ساعات اولیه وقوع زلزله، همکاران ما در بحث زیرساختها و شبکه های فاضلاب وارد عمل شدند اما از آنجا که آب بسیاری از شهرستانها نظیر قصرشیرین، گیلانغرب، سرپل ذهاب و تازه آباد از منابع زیرزمینی تامین می شود که هنگام زلزله گل آلود شد مجبور به خروج آب از شبکه توزیع شدیم.

وی افزود: در عوض آب به صورت تانکر و بسته بندی میان مردم زلزله دیده توزیع شد.

مرادی گفت: در این راستا با هماهنگی های انجام شده با استانهای دیگر ۴۷ دستگاه تانکر سیار و ۱.۵ میلیون بطری آب بین زلزله زدگان توزیع و سه بسته آب نیز استقرار داده شد.

وی افزود: با توجه به اینکه آب چشمه ها به عنوان منبع تامین آب گل آلود می شود از امروز آب شبکه های سرپل ذهاب و قصرشیرین به صورت تصفیه شده وارد شهر شد اما به دلیل رانش زمین، شکستگی های زیادی رخ داده است.

مرادی با اشاره به اینکه تا پیش از ظهر امروز مشکل آب وجود داشت گفت: از ظهر امروز آب به شبکه ها وارد شده و در برخی از شهرستانها شکستگی هایی رخ داده اما آب بسته بندی شده در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه آب شهرستان گیلانغرب نیز از سراب تامین می شود از فردا در این شهرستان دستگاه تصفیه استقرار می یابد افزود: آب سایر شهرستانها نیز از مناطق زلزله دیده متاثر شده اما نهایتا ظرف ۴۸ ساعت آینده از نظر شبکه های آب مشکلات شهرستانها مرتفع می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها