کد مطلب: 327072
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۳:۴۶

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کرمانشاه:

در برخی از مناطق زلزله زده بی نظمی مشاهده می‌شود

مرصادنیوز:  معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در برخی از مناطق زلزله زده استان نوعی بی انضباطی دیده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ محمد رضا آمویی اظهار داشت: عوامل انتظامی استان در آمادگی به کامل به سر می برند و نیروهای کمکی استانهای همجوار نیز در استان حضور یافته اند همچنین تیمهای گشتی در شهرستانهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، گیلانغرب و کرند حضور دارند.

وی افزود: از ظرفیت نیروهای یگان ویژه هم که پس از اربعین بدون استراحت به ماموریت جدید در مناطق زلزله زده وارد شده اند استفاده شده است.

آمویی گفت: وضعیت امنیتی در این مناطق مطلوب است اما در برخی از مناطق نوعی بی انضباطی دیده می شود؛ اگرچه مردم ولی نعمت ما هستند و ما موظف به خدمت رسانی به آنان هستیم انتظار می رود آنان با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

وی افزود: در برخی از ورودیهای شهرستانها تجمعاتی وجود دارد که برای دریافت تجهیزات باید این ورودی ها آزاد شود تا با همکاری دستگاه های خدماتی شاهد توزیع امکانات به ویژه میان افراد نیازمندتر باشیم.

آمویی گفت: با توجه به شرایط منطقه و مشکلاتی که وجود دارد انتظامی کرمانشاه و نیروهای مستقر با هدف نظم بخشی در کنار امدادگران قرار دارند اما به دلیل سرعت بخشیدن به توزیع امکانات از ظرفیت نیروهای یگان ویژه هم استفاده می شود.

وی افزود: در شهرستان سرپل ذهاب و سایر شهرستانها که مردم از ترس زلزله منازل خود را خالی کرده اند ۳۰ تیم گشتی خودرویی  و نیروهای پاس پیاده مستقر است تا امنیت منازل خالی مردم تامین شود.

آمویی با اشاره به استفاده از ظرفیت حداکثری نیروی انتظامی گفت: مردم برای اثاث کشی در این ایام باید از کلانتری یا پاسگاه های محل مجوز بگیرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها