کد مطلب: 327076
چهارشنبه ۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰:۶

مدیر روابط عمومی فرمانداری گیلانغرب:

روستاهای نزدیک سرپل ذهاب در گیلانغرب تخریب صد درصدی شده اند

مرصادنیوز: مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان گیلانغرب گفت: متاسفانه تاکنون هیچ محموله کمکی به گیلانغرب نرسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شهبازپو، اظهار داشت: حجم خسارتهای وارده به شهرستان گیلانغرب بسیار بالا است؛ بسیاری از روستاها بین ۱۵ تا ۱۰۰ درصد تخریب شده اند با این حال اطلاع رسانی خاصی به مصدومان آن انجام نشده است.

وی افزود: در این هوای سرد مردم شهرستان گیلانغرب بدون سرپناه به سر می برند اما تاکنون یکی از مسئلین کشوری به این منطقه نیامده اند در حالی که شماری از روستاهای نزدیک به سرپل ذهاب در این شهرستان به طور کامل تخریب شده است.

شهبازپورروستای سلمان خالدی را از جمله روستاهای صد درصد تخریب شده دانست و گفت:  بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد روستاهای نزدیک شهرستان سرپل ذهاب تخریب شده اند.

وی از کمبود چادر و آب سالن خبر داد و گفت: آب شرب در این شهرستان همچنان قطع است و رد برخی از روستاها گل آلود است.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان گیلانغرب عنوان کرد: با وجود اینکه قرار بود نیروهای هلال احمر شب گذشته محمله چادری را به این شهرستان برسانند اما تاکنون این امر محقق نشده است.

وی خواستار توجه بیشتر مسئولین شد و افزود: دستگاه زلزله نگار در این شهرستان سوخته است بنابراین زلزله های این منطقه ثبت نمی شود اما این به معنای عدم وقوع زلزله نیست بنابراین مسئولین از گیلانغرب نیز بازدید به عمل آورند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها