کد مطلب: 327448
شنبه ۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۸:۳۰

تجلی سپاه کارآمد و ارتش مقتدر در حادثه زلزله اخیر از زبان کرمانشاهیان؛

یک شهروند اهل ثلاث باباجانی: اول خدا بعد سپاه/ دعای شورانگیز یک سرپلذهابی برای مانایی ارتش و رهبری

مرصادنیوز: پاسداران و بسیجیان و ارتشیان پس از زلزله استان کرمانشاه فارغ از درجه و جایگاه خود آستین ها را بالا زدند و به میدان خدمت گذاری رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، تنها دقایقی پس از زلزله استان کرمانشاه بود که بار دیگر همانند گذشته، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش به صورت ویژه کار خود را شروع کردند. پاسداران و بسیجیان و ارتشیان فارغ از درجه و جایگاه خود آستین ها را بالا زدند و به میدان خدمت گذاری رفتند. فرقی نداشت سردار باشد، امیر باشد یا سرهنگ و سرگرد و ... . همه آمدند و خدمت کردند.

این حضور با یک تقسیم بندی صورت گرفت. خدمت در روستاهای پرتعداد زلزله زده به دست سپاه افتاد و شهر نیز بر عهده ارتش قرار گرفت. با وجود آنکه برخی از سوء مدیریت ها و ناهماهنگی ها در برخی از نهادهای دیگر صورت گرفت اما سپاه و ارتش به صورت دقیق و اورژانسی خدمات خود را در روستاها و شهر انجام دادند.

همین حضور هم رضایت قابل توجه مردم را در پی داشت.

تقدیر مردم از ارتش و رهبر معظم انقلاب

تقدیر مردم زلزله زده از سپاه

همین خدمت گذاری ها و رضایت مردم و البته پیام مهم رهبر انقلاب در خصوص رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان موجب شد تا رسانه های ضد انقلاب باز هم به دنبال ضربه زدن به این 2 نهاد انقلابی باشند. البته در این میان دستور العمل این رسانه ها اختلاف افکنی میان این 2 نهاد انقلابی یعنی سپاه و ارتش بود که البته دست یافتن به چنین هدفی غیرممکن است.

سپاه و ارتشی که زیر نظر فرماندهی کل قوا یعنی امام خامنه ای فعالیت می کنند، همچون بازوان قدرتمند ایران اسلامی هستند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها