کد مطلب: 327524
یکشنبه ۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۴:۴۴

یادداشت: محمد ایمانی؛ 

جمع آوری کمک پیشکش!/ غارت اموالشان را توجیه نکنید کافی است

مرصادنیوز: تا آخر عمر هم اگر عرق بریزید و پول چمع کنید، گوشه ای از آن خیانت اشرافیت و ماله کشان آنها نسبت به همین مردم محروم جبران نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آقای زیباکلام می گوید دو میلیارد تومان برای زلزله زدگان جمع کرده است. ندیده و نشمرده، این بار به او می گوییم دم شما گرم که به فکر یک کار خوب و خداپسندانه افتاده ای؛ البته"دو هزار میلیارد" که به جای دو میلیارد نوشته ای، اشتباه است . رقم های 3 هزار و 8 هزار و 11 هزار میلیارد تومان ، رقم مفاسد اقتصادی مه آفرید خسروی ها و جزایری ها و غندالی ها و رانت بگیر های نجومی است که شما غالبا به با کارآفرین، نابغه و استیوجابزهاایرانی (!) نامیدن آنها، روی غارتگریشان ماله کشیده اید.

خوش گمانانه و ندیده و نشمرده  می پذیریم که شما دو میلیارد تومان برای زلزله زده ها جمع کرده اید. انگیزه خوانی هم نمی کنم که چرا وارد بازی شبکه های ضد انقلاب درباره ندادن کمک ها به هلال احمر و نهادهای مسئول شده اید؟! اما این حقیقت تلخ و آزار دهنده را نمی شود نادیده گرفت که دو میلیارد ادعایی شما یک ده هزارم اموالی نمی شود که غارتگران متصل به سیاست بازان مدعی اعتدال و اصلاحات بالا کشیدند و امثال شما توجیه کننده و مشروعیت دهنده دزدی هایشان بودید.

تا آخر عمر هم اگر عرق بریزید و پول چمع کنید، گوشه ای از آن خیانت اشرافیت و ماله کشان آنها نسبت به همین مردم محروم جبران نمی شود. این مردم صدقه نمی خواهند، فقط به غارتگران اموالشان از بیت المال حق ندهید یا با تولید سرگرمی، مانع فرار شاه دزد ها نشوید. حساب خسارت انبوه تر ناشی از بزک شیطان بزرگ  بماند برای فرصتی دیگر. فقط می ماند راه توبه و عذر خواهی از مردم؛ و تعهد دادن درباره اینکه دوباره به کار جاده صاف کنی اشرافیت رانت خوار بازنگردید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با اجرای طرح نظارتی صورت می‌گیرد؛

رصد بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا /گرانفروشان نقره‌داغ می‌شوند

مرصادنیوز: بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا زیر ذره‌بین بازرسان قرار گرفته و مسئولان تعزیرات حکومتی می‌کویند با متخلفان و گران‌فروشان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

پربازدیدها