کد مطلب: 327692
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۳

سردار ریحانی در جمع خبرنگاران: 

هفته بسیج در کرمانشاه تبدیل به جهاد خدمت مضاعف به زلزله زدگان خواهد شد

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: ایام هفته بسیج در استان کرمانشاه تبدیل به جهاد خدمت رسانی به مردم آسیب دیده از زلزله اخیر خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حادثه تلخ زلزله اخیر در استان کرمانشاه و با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از نیروهای سپاه و بسیج استان کرمانشاه مشغول خدمت رسانی به زلزله زدگان هستند، برنامه های هفته بسیج در کرمانشاه حال و هوای متفاوتی خواهد داشت.

سردار ریحانی ضمن گرامیداشت  ایام هفته بسیج ادامه داد: نیروهای بسیج و سپاه به خدمت در شرایط دشوار عادت دارند و این را از افتخارات خود می دانند. بنابر این تصمیم بر این است تا برنامه های هفته بسیج و توان و انرژی و هزینه بزرگداشت این ایام در مسیر خدمت رسانی به مردم آسیب دیده از زلزله اخیر مدیریت شود.

وی با بیان اینکه مکرر دیده ایم که از روز گذشته مردم ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب که درصد قابل توجهی از خود آنها از  خانواده میلیونی بسیج هستند، هفته بسیج را به خدمتگزاران خود در شرایط زلزله تبریک می گویند؛ ادامه داد: سپاه و بسیج در پاسخ به این محبت های قلبی، تلاش خواهد کرد تا این روزها تبدیل به جهاد خدمت رسانی و بازگشت رفاه دوباره به مردم شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا روز پنجم آذر ماه نیز برنامه های ویژه ای در این رابطه در دستور کار داشته باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها