کد مطلب: 327738
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۱:۳۴

ترامپ خطاب به عون:

لبنان در مقابله با تروریسم شریک قوی آمریکا بود

مرصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا در پیامی به رئیس جمهور لبنان به مناسبت سالروز استقلال این کشور، بر حمایت واشنگتن از امنیت لبنان و استقلال و حاکمیت آن تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از فارس؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی به «میشل عون» رئیس جمهور لبنان اعلام کرد که لبنان شریک قوی آمریکا در مبارزه با تهدیدات تروریستی بود.

به گزارش شبکه خبری ال بی سی، ترامپ گفت: ما برای برقراری ثبات و امنیت لبنان در کنار شما قرار داریم و به تلاش های خود در حمایت از امنیت لبنان و استقلال و حاکمیت این کشور ادامه خواهیم داد.

شاه عربستان سعودی نیز در پیامی به میشل عون به مناسبت عید استقلال لبنان، سالروز استقلال این کشور را به وی تبریک گفت.

بشار اسد نیز با ارسال تلگرافی برای میشل عون، سالروز استقلال لبنان را به وی تبریک گفت و بر تقویت روابط دوجانبه تاکید کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها