کد مطلب: 328778
جمعه ۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۳:۱۴

ریحانی در بازدید از مناطق زلزله زده مطرح کرد:

اسکانهای موقت سپاه ضدزلزله، آتش وسرما/امنیت کانکسهای ساندویچ پانل

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: سپاه آمادگی نصب ۱۴ هزار کانکس ایمن در برابر زلزله، اشتعال، سرما و حشرات موذی را در مناطق زلزله زده کرمانشاه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار ریحانی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده و روند نصب کانکس برای زلزله زدگان اظهار داشت: طی مدت زمان پیشبینی شده ۴۵ روزه تا دو ماه اسکان موقت با کانکس برای زلزله زدگان انجام خواهد شد.

وی با اشاره به پیشبینی ۸ هزار اسکان موقت با کانکس در روستاهای زلزله زده گفت: آمادگی ساخت و نصب ۱۴ هزار کانکس توسط سپاه پاسداران در منطقه وجود دارد.

فرمانده سپاه کرمانشاه با تقدیر از کمک‌های خیرین گفت: علاوه بر ۸ هزار کانکس پیشبینی شده تاکنون حدود ۵۰۰ کانکس از محل اهدا خیرین به مناطق زلزله زده ارسال شده که ایجاد فوندانسیون و سکو بندی ها برای آنها نیز انجام می شود.

وی با توصیه هایی در خصوص چگونگی کیفیت کانکسهای ارسالی اظهارداشت: تمامی کانکس هایی که توسط سپاه پاسداران در منطقه نصب می شوند "ساندویچ پانل" هستند. یعنی علاوه بر مقاومت کششی در برابر زلزله، عایق حرارتی و ضد نفوذ آب و حشرات موذی نیز هستند و ضد اشتعال اند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها