کد مطلب: 328865
شنبه ۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۰:۳۵

تخم لق کاری رسانه های اصلاح طلب ادامه دارد/ تکذیب خبر دعوا و قتل بر سر کانکس در کرمانشاه

مرصادنیوز: برخی رسانه های اصلاح طلب همچنان به دنبال ایجاد تنش در ماجرای زلزله اخیر هستند و در همین راستا از دعوا و مرگ یک جوان در روستای سیوره سرپل ذهاب به دلیل مرافعه بر سر کانکس! خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، برخی رسانه های اصلاح طلب همچنان به دنبال ایجاد تنش در ماجرای زلزله اخیر هستند و در همین راستا از دعوا و مرگ یک جوان در روستای سیوره سرپل ذهاب به دلیل مرافعه بر سر کانکس! خبر دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با تکذیب این خبر گفت: روستای گفته شده اساسا خسارت چندانی ندیده است و در اولویت ارسال کانکس نیست. یعنی کانکسی ارسال نشده که دعوایی بخواهد بر سر آن شکل بگیرد.

سرهنگ محمد رضا یاری گفت: دعوای گفته شده یک درگیری بین اهالی روستا بوده که نیروی انتظامی هم ضارب را دستگیر کرده، هم سلاح را ضبط کرده و هم دلیل حادثه مشخص است.

به گزارش مرصاد، هدف از انتشار این اخبار می تواند زیر سوال بردن عزت نفس مردم و آرامش در منطقه، زیر سوال بردن نهادهای خدمت رسان و القاء کمبود امکانات و همچنین زمینه سازی برای تنش های بعدی باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها