کد مطلب: 329142
دوشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۹:۵۰

یک کارشناس وزنه برداری:

کیانوش رستمی اسیر غرور و خود رای بودنش شد/ برادر او جز فیلم گرفتن چه کرد؟

مرصادنیوز: دبیر هیات وزنه برداری استان تهران گفت: رستمی اسیر غرور و حاشیه های خودش شد اما سهراب مرادی مزد بی حاشیه بودنش را گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رضا عباسپور دبیر هیات وزنه برداری استان تهران در گفتگو با مرصاد اسپورت  اظهار داشت: رستمی اسیر غرور و حاشیه های خودش شد اما سهراب مرادی مزد بی حاشیه بودنش را گرفت..

مصدومیت بهانه ای بود که باخت احتمالی گردن این موضوع بیفتد

 او برای انتخاب وزنه ها هیچ سناریویی نداشت. وقتی قبل از مسابقات کل تیم را به خاطر یک نفر کنار بگذارید همین می شود... نمی شود که یکی خود رای باشد و خرج خودش را جدا کند.

کیانوش رستمی مگر نگفت من با برادرم می روم و او مربی من است؟ غیر از موبایلی که دستشان بود و فیلم ارسال می کردند چه کاری کرد؟

تصمیات کیانوش رستمی برای حضور انفرادی و جدا از تیم تا الان یک استخوان لای زخم برای وزنه برداری بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها