کد مطلب: 329478
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۲:۸

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خواستار شد:

عرضه کالای استاندارد برای ساخت و سازهای نقاط زلزله زده کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، خواستار عرضه کالای مطابق با استاندارد جهت ساخت و سازهای نقاط زلزله زده استان، از سوی صاحبان واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نشست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با صاحبان و فعالان واحدهای شن و ماسه، گچ، سنگ، آهک و آجر و سایر مصالح ساختمانی، جهت بررسی چگونگی کمک به مناطق زلزله زده استان در زمینه بازسازی این مناطق امروز پنجشنبه در محل این سازمان برگزار شد.

نعمت الله حقیقی در این نشست با اشاره به نیازهای متعدد و متفاوت مردم زلزله زده به بازسازی و کمک به رفع معضلات حاصل از زلزله، ضمن تشکر از حضور صاحبان واحدهای تولیدی و مصالح ساختمانی خواستار ارائه و عرضه کالای مناسب و مطابق با استاندارد جهت ساخت و سازهای مناطق آسیب دیده شد.

در این نشست نیازسنجی، استفاده از مصالح بومی منطقه، نظارت و حضور جدی و فعال و مؤثر مهندسان ناظر، رعایت مسافت و هزینه های حمل و نقل و لزوم دعوت از انجمن های تخصصی درون استان مورد بحث و بررسی صورت گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آزاده‌ کرمانشاهی که 10 سال در اسارت عراقی‌ها بود:

مسئولان اجرایی کشور پا جای پای شهدا نگذاشتند /شرایط امروز را در خواب هم نمی‌دیدیم

مرصادنیوز: آزاده سرافراز کرمانشاهی که 10 سال در اسارت عراقی‌ها بوده از وضعیت کنونی کشور گله‌مند است و می‌گوید این وضعیت را در خواب هم نمی‌دیدیم.