کد مطلب: 329484
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۲:۳۵

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خبر داد:

صدور جریمه ۱۰۰ میلیون ریالی برای قاچاقچی ذغال در استان کرمانشاه

مرصادنیوز:  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از صدور جریمه ۱۰۰ میلیون ریالی برای قاچاقچی ذغال در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داریوش جودکی ، از دستگیری یک قاچاقچی به اتهام مباشرت وحمل تعداد ۳۰ کیسه زغال  قاچاق معادل ۳۰۰ کیلوگرم خبر داد.

وی افزود: در شعبه هشتم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با توجه به تعیین ارزش کالا و اقرار متهم مبنی بر مالکیت کالا وعدم ارائه مدارک مثبته گمرکی وسایر وقرائن وامارات مضبوط در پرونده و از این حیث موضوع کالای مکشوفه  منطبق با ماده ۱۱۳ قانون امور گمرکی تشخیص  ونظر به اینکه نامبرده  مدارک مثبته  موضوع ماده ۱۱۷ قانون معنونه را به شعبه ارائه و ابراز نکرده است، لذا قاچاق بودن کالا محرز و مسجل تشخیص داده شد.

این مسئول ادامه داد: این قاچاقچی برابر ماده ۱۸ از قانون مبارزه باقاچاق کالا وارز علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت  به پرداخت جزای نقدی  به  مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

قاچاقچی با ۲۹ کارتن تیغ ژیلت قاچاق به دام افتاد

وی از دستگیری قاچاقچی دیگری در استان خبر داد و گفت: در شعبه پنجم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه یک قاچاقچی به اتهام قاچاق ۲۹ کارتن تیغ ژیلت خارجی علاوه بر ضبط کالا به مبلغ ۹ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۱۴۵ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

۱۱۲ تخته پتوی قاچاق کشف و ضبط شد

جودکی از دستگیری ۲ قاچاقچی دیگر در استان خبر داد و گفت: دو قاچاقچی به اتهام مباشرت در قاچاق ۱۱۲ عدد پتو خارجی و با توجه به گزارش شماره پلیس آگاهی و با توجه  به اعلام نظر اتحادیه صنف لوازم خانگی  و با توجه به صورتجلسه کشف کالا و اعلام جرم اداره و همچنین با عنایت به محتویات پرونده و اقرار صریح متهم به مالکیت و حمل کالا و نحوه اظهارات غیر موثر و دفاع بلا وجه نامبرده و باتوجه به عجز از ارائه اسناد مثبته گمرکی بزه انتسابی به نامبرده محرز، مسجل ومستند به قانون مبارزه با قاچاق علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۲۵ میلیون و ۲۲۲ هزار و ۴۴۲ ریال جریمه در حق دولت محکوم شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها