کد مطلب: 329491
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۳:۱۲

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:

وکلا از ارکان مهم جامعه هستند

مرصادنیوز:  نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: وکلا دارای شغلی مهم و از ارکان جامعه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما امروز پنجشنبه در نشست با اعضای هیئت مدیره وکلای استان کرمانشاه گفت: وکالت شغلی بسیار با اهمیت و مشکل است چرا که نیازمند دقت بالا، کوشش و تلاش و  ظرافت در کار است.

وی افزود:  مهمترین موضوع در چنین مشاغل سختی این است که انسان هر لحظه به فکر ادای تکلیف و وظیفه خود باشد و تفکر خدمت به مردم و خداوند را پشتوانه همه کارهای خود قرار دهد و در چنین صورتی است که انسان هرگز شکست نخواهد خورد.

این مسئول گفت: امام خمینی (ره) از همان سال ۴۲ همواره می فرمود که ما موظف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه دست خداوند است و حتی در دفاع مقدس نیر می فرمودند ما باید به تکلیف خود عمل کنیم چرا که شکست و پیروزی هر جنگی در دست خداوند است.

وی گفت: وکیل نیز اگر با این تفکر خدمت به مردم و خداوند و تلاش برای احیای حق، انجام تکلیف کند قطعا بهترین نتیجه را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

در این نشست هیئت مدیره وکلای استان نیز به بیان و ارائه گزارشات و مشکلات و مسایل  وکلای استان پرداختند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها