کد مطلب: 329499
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۴:۶

طی همکاری بسیج با دامپزشکی استان کرمانشاه صورت گرفت؛

اعزام اکیپ‌های دامپزشکی به مناطق زلزله زده/درمان دام‌های مصدوم

مرصادنیوز:  سرپرست شبکه دامپزشکی سرپل ذهاب از حضور تیم های بسیج مهندسی و منابع طبیعی استانهای آذربایجان غربی، تهران و مازندران برای درمان دام های مصدوم و بیمار نقاط زلزله زده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، مالک عظیمی از برگزاری جلسه هماهنگی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور با اداره کل دامپزشکی استان به منظور ایجاد هماهنگی در نحوه کمک رسانی و تعیین خط سیر اکیپها خبر داد.

وی افزود: این جلسه با حضور جهانسوز، رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج مستضعفین کشور، سردار غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سرهنگ دوست وندی مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، دکتر پرور مدیرکل دامپزشکی استان و تعدادی از بسیجیان استان های آذربایجان غربی، مازندران و تهران، در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

این مسئول با بیان اینکه در این جلسه نحوه کمک رسانی اکیپ های تخصصی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور به اداره کل دامپزشکی استان در حوزه درمان دام های بیمار و مصدوم بحث شد، افزود: سه تیم از آذربایجان غربی، یک تیم از تهران و یک تیم مازندران در مناطق زلزله زده کار درمان دامهای مصدوم و بیمار را انجام می دهند.

این مقام مسئول با اشاره به اعزام یک تیم از آذربایجان غربی به شهر ازگله و یک تیم دیگر به ثلاث باباجانی، بیان داشت: درهر گروه یک دکتر دامپزشک به عنوان سرگروه هدایت تیم خدمات رسان دامپزشکی را بر عهده دارد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: تیم های مذکور در قالب گروه های ۴ یا ۵ نفره و مجهز به انواع داروها و تجهیزات لازم جهت درمان و معاینه دام ها هستند و از شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب نیز یک نفر به عنوان راهنما آنها را همراهی می کند.

عظیمی با بیان اینکه از سازمان بسیج مهندسی و منابع طبیعی استان های دیگر نیز درخواست می شود نیرو و دامپزشک جهت اقدامات درمانی به مناطق زلزله زده اعزام شوند، گفت: در حال حاضر برنامه ما اتمام کار درمانی در دهستان های دشت ذهاب و پشت تنگ است.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات و کمک های بخش خصوصی در حوزه دامپزشکی به این مناطق خاطرنشان کرد: افرادی که برای کمک رسانی در این مناطق حضور می یابند حتما با شبکه دامپزشکی هماهنگ شوند تا از موازی کاری جلوگیری شود و بتوانند موثرتر عمل کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها