کد مطلب: 329507
16 آذر 1396،‏ 14:24:07

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:

برپایی تظاهرات ضد صهیونیستی بعد از نماز جمعه فردا در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از برپایی تظاهرات ضد صهیونیستی بعد از نماز جمعه فردا در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، عباس سروری ، از برپایی تظاهرات ضد صهیونیستی در کرمانشاه طی فردا جمعه ۱۷ آذر خبر داد.

وی افزود: این تظاهرات در پی  اقدام دولت آمریکا در انتخاب شهر مقدس قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیست صورت خواهد گرفت و نمازگزاران این حرکت رئیس جمهور آمریکا را به شدت محکوم خواهند کرد.

وی تاکید کرد: ما در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه همگام و هم صدا با مردم شریف کرمانشاه در این تظاهرات ضد صهیونیستی شرکت می کنیم و این حرکت را نقض آشکار قطعنامه بین‌المللی می دانیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در پایان از مردم استان کرمانشاه دعوت کرد تا در این راهپیمایی ضد صهیونیستی شرکت کنند.

وی تصریح کرد: از عموم مردم انقلابی، مومن و خداجوی استان کرمانشاه دعوت می‌شود تا پس از اقامه نماز دشمن‌شکن جمعه این هفته با حضور حداکثری وحدت‌بخش و دشمن‌شکن خویش در این تظاهرات برای محکومیت این عمل نابخردانه شرکت کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

واکاوی شرایط سینمای ایران در سال های اخیر؛

اکران طنزهای سخیف به جای آثار فاخر / کاهش 11 درصدی مخاطب سینما

مرصاد نیوز: در شرایط فعلی و با کاهش 11 درصدی میزان مخاطب انتقادهایی جدی به سینمای ایران وارد است.

پربازدیدها