کد مطلب: 329508
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۴:۳۸

امام جمعه اهل سنت قصرشیرین:

وحدت میان مذاهب اسلامی یک اصل ملی و نقشه راه است

مرصادنیوز: امام جماعت اهل سنت قصرشیرین گفت: امروز وحدت میان مذاهب اسلامی یک اصل ملی و نقشه راه است که باید بر مبنای آن حرکت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ماموستا عادل غلامی در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: در طول چندین سال گذشته انقلاب همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته است با وحدت و انسجام ملت مسلمان ایران اهداف شوم فتنه گران را نقش بر آب کند.

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین تاکید کرد: وحدت و انسجام میان تمامی مردم ایران را امری ضروری دانست و افزود: امروز وحدت میان مذاهب اسلامی یک اصل ملی و نقشه راه است که باید بر مبنای آن حرکت کنیم.

 این روحانی اهل سنت گفت: در شرایطی که وحدت یکی از مهمترین ضروریات جهان اسلام است هفته وحدت توسط امام خمینی(ره)بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نامگذاری و احیاء شد و امید است وسیله ای برای تعمیق اتحاد و انسجام بیشتر مسلمانان شود. 

غلامی افزود: دشمنان نظام در سال 57 تمام تلاش خود را به کار گرفتند که انقلاب اسلامی به پیروزی نرسد اما درایت حضرت امام(ره) توانست تمامی مشکلات پیشرو را برطرف کند و با شروع رفراندوم انقلاب در 12 فروردین سال 58 اتحاد و اقتدار ملت ایران را در جهان به نمایش گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: جوانان و تمامی ملت جمهوری اسلامی ایران پایبند به اصول و اخلاق شریعت اسلامی هستند و توطئه های فتنه گران  هیچگاه نمی تواند مسیر حرکت نظام را تغییر دهد.

ماموستا غلامی تاکید کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین با تقویت وحدت و حفظ آن سبب سربلندی و پیروزی امت اسلامی و مسلمانان و مایوس شدن دشمنان خواهد شد. 

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین همچنین از تلاش نیروهای انقلابی و امدادی در خدمت رسانی به زلزله زدگان و بخصوص روستاهای تخریب شده اهل سنت قدردانی کرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها