کد مطلب: 329544
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۲۷

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه:

هزینه‌های تبصره ۳ قبوض صرف بازسازی و توسعه شبکه‌ها می‌شود

مرصادنیوز: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام کرد: هزینه‌های تبصره ۳ قبوض صرف اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه‌های آب وفاضلاب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص تبصره ۳ قبض های آب اعلام کرد: در قبوض آب مشترکان هزینه ای بابت تبصره ۳ اخذ میگردد. این هزینه و سایر هزینه براساس قانون ومقررات دریافت می شود. کلیه دریافتی ها از مشترکان در چارچوب قانون وضوابط مربوطه است.لذا شرکت آب و فاضلاب اجازه ندارد بی ضابطه هزینه ای از کسی دریافت نماید.

مرادی افزود: هزینه مربوط به تبصره ۳ براساس ماده واحده قانون مجلس شورای اسلامی برای اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه های آب وفاضلاب اخذ می شود و در حسابی جداگانه وکنترل شده فقط در این راستا هزینه میگردد، مضافا اینکه کلیه هزینه های دریافتی توسط دستگاههای نظارتی کنترل می شود و بابت هر هزینه دریافتی پاسخ هم داده می شود.

وی گفت: هرکدام از شهروند گرامی در این زمینه نیاز به توضیح و شفاف سازی برای موضوع. فوق دارند می توانند به ادارات آب و فاضلاب ویا به روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب مراجعه تا در جریان موضوع قرار بگیرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها