کد مطلب: 330568
25 آذر 1396،‏ 21:04:04

رئیس بسیج اصناف کشور مطرح کرد:

کمک ۱۹ میلیارد تومانی بسیج اصناف به مناطق زلزله زده کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس بسیج اصناف کشور از کمک‌های نقدی اصناف و بازاریان به میزان ۱۹ میلیارد تومان با محوریت بسیج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، غلامرضا حسن پور اظهار داشت: در راستای بررسی وضعیت مناطق زلزله زده و امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله استان کرمانشاه؛ سه‌شنبه هفته جاری نشستی با حضور روسای اصناف و بازاریان سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس بسیج اصناف کشور با اشاره به اینکه کارهای زیادی در بخش اسکان موقت و رساندن اقلام و مایحتاج تا کنون انجام شده است، افزود: با برگزاری نشست مذکور، این روند تسریع خواهد یافت.

وی با بیان اینکه به اصناف و بازاریان آسیب دیده در مناطق زلزله زده نگاه ویژه خواهیم داشت، گفت: سیج نخ تسبیحی برای اتصال و هماهنگی این امدادها خواهد بود و در مسیر تسهیل و سرعت بخشی، کار خواهد کرد.

حسن پور از کمک‌های نقدی اصناف و بازاریان به میزان ۱۹ میلیارد تومان با محوریت بسیج خبر داد و گفت: تعداد ۷۱۶ کانکس نیز بدین صورت برای مناطق زلزله زده ارسال شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در گفتگوی مرصاد با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد:

ایران منفعل تر در برجام یعنی ترامپ گستاخ تر

مرصادنیوز: یک تحلیل گر مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه نباید با برجام جناحی برخورد کرد؛ گفت: به هر اندازه که ایران درباره برجام از خود واکنش نشان ندهد و کوتاه بیاد ترامپ گستاخ تر می شود و بیشتر به این رویه خود ادامه می دهد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:

اقتدار ستودنی سربازان اسلام در عملیات "بازی دراز"

کلانشهری با یک میلیون جمعیت و 3 فرهنگسرا؛

بی رمقی پاتوق های فرهنگی کرمانشاه

پربازدیدها