کد مطلب: 334114
21 دی 1396،‏ 16:13:55

بازدید مسئولان حفاظت واطلاعات زندانهای کشور از زندان کرمانشاه

مرصادنیوز: مسئولان اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مهرداد یکتای درگاه معاون اداره کل اقدامات تأمینی و تربیتی و حمیدرضا پوریانی معاون اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه بازدید کردند.

مدیر کل زندان های کرمانشاه در ابتدای این بازدید مهمترین فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف اصلاحی و تربیتی زندانیان را تشریح کرد.

منصور بیگلری توسعه توانمندی های زندانیان و خانواده های نیازمند آنان از طریق ایجاد زمینه های اشتغال و حرفه آموزی و تقویت بنیه مالی انجمن های حمایت از خانواده زنداینان را یکی از اقدامات انجام شده مجموعه تحت نظارت دانست.

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه درادامه تأثیر برنامه های تأمینی و تربیتی زندانیان بر کاهش وقوع جرم در جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را تبیین و خاطر نشان کرد.

تحقق اهداف نظام زندانبانی اسلامی نیازمند ارتقاء و بهبود فرآیند های اجرایی به ویژه در حوزه های فرهنگی ، تربیتی ، اشتغال و امور بهداشت و درمان است.

گفتنی است یکتای در گاه معاون اداره کل اقدامات تأمینی و تربیتی و پوریانی معاون اداره کل حفاظت اطلاعات سازمان زندان های کشور ضمن بازدید از بخش های مختلف از جمله کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی مراکز فرهنگی و قرآنی زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت درگفت و گوی چهره به چهره با زندانیان از نزدیک با رویکرد ها و فعالیت های زندان های این استان آگاهی یافتند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در گفتگوی مرصاد با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد:

ایران منفعل تر در برجام یعنی ترامپ گستاخ تر

مرصادنیوز: یک تحلیل گر مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه نباید با برجام جناحی برخورد کرد؛ گفت: به هر اندازه که ایران درباره برجام از خود واکنش نشان ندهد و کوتاه بیاد ترامپ گستاخ تر می شود و بیشتر به این رویه خود ادامه می دهد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:

اقتدار ستودنی سربازان اسلام در عملیات "بازی دراز"

کلانشهری با یک میلیون جمعیت و 3 فرهنگسرا؛

بی رمقی پاتوق های فرهنگی کرمانشاه

پربازدیدها