کد مطلب: 334114
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۳

بازدید مسئولان حفاظت واطلاعات زندانهای کشور از زندان کرمانشاه

مرصادنیوز: مسئولان اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مهرداد یکتای درگاه معاون اداره کل اقدامات تأمینی و تربیتی و حمیدرضا پوریانی معاون اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه بازدید کردند.

مدیر کل زندان های کرمانشاه در ابتدای این بازدید مهمترین فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف اصلاحی و تربیتی زندانیان را تشریح کرد.

منصور بیگلری توسعه توانمندی های زندانیان و خانواده های نیازمند آنان از طریق ایجاد زمینه های اشتغال و حرفه آموزی و تقویت بنیه مالی انجمن های حمایت از خانواده زنداینان را یکی از اقدامات انجام شده مجموعه تحت نظارت دانست.

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه درادامه تأثیر برنامه های تأمینی و تربیتی زندانیان بر کاهش وقوع جرم در جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را تبیین و خاطر نشان کرد.

تحقق اهداف نظام زندانبانی اسلامی نیازمند ارتقاء و بهبود فرآیند های اجرایی به ویژه در حوزه های فرهنگی ، تربیتی ، اشتغال و امور بهداشت و درمان است.

گفتنی است یکتای در گاه معاون اداره کل اقدامات تأمینی و تربیتی و پوریانی معاون اداره کل حفاظت اطلاعات سازمان زندان های کشور ضمن بازدید از بخش های مختلف از جمله کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی مراکز فرهنگی و قرآنی زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت درگفت و گوی چهره به چهره با زندانیان از نزدیک با رویکرد ها و فعالیت های زندان های این استان آگاهی یافتند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT:

پیامک به نمایندگان در جهت روشنگری بود /قصد اهانت و تهدید نداشتیم /نهی از منکر را ادامه می‌دهیم

مرصادنیوز: ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT، انجام نهی از منکر را دلیل اصلی ارسال پیامکها به نمایندگان عنوان کرد و گفت: قصد اهانت و تهدید نداشتیم و این راه را ادامه می‌دهیم.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید| بیانات کامل رهبر انقلاب در اجتماع مردم شهرستان گیلانغرب

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه خبر داد:

صدور ویزا برای ۶۵۰۰ زائر اربعین در کرمانشاه

پربازدیدها