کد مطلب: 334163
جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۸

امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب در خطبه های نمازجمعه:

فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی با بصیرت و اتحاد و هوشیاری مردم ایران اسلامی پایان یافت

مرصادنیوز: حجت الاسلام عسگری درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به حوادث اخیرکشورگفت: فتنه آمریکایی،صهیونیستی وسعودی با بصیرت و اتحاد و هوشیاری مردم ایران اسلامی پایان یافت و ناکامی دیگری برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به ثبت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام عسگری درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به حوادث اخیرکشور اظهار داشت: فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی با بصیرت و اتحاد و هوشیاری مردم ایران اسلامی پایان یافت و ناکامی دیگری برای دشمنان قسم  خورده نظام و انقلاب به ثبت رسید.

امام جمعه موقت شهرستان درادامه به تبیین بیانات رهبرانقلاب پرداخت و افزود: رهبرمعظم انقلاب اسلامی تنها شرط بقا و پیشرفت نظام را در روحیه و کار انقلابی و جهادی می داند.وی توجه به مطالبات به حق مردم را یکی ازتاکیدات مهم رهبری دانست واذعان داشت : رهبر انقلاب همواره مسئولین کشور را به رسیدگی و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم توصیه می کنند و با تعیین سیاستهای کلی راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را پیش روی مسئولین کشور قرار می دهند.


وی مطالبه گری را حق مردم دانست و ادامه داد : مردم برای نظام وانقلاب واسلام وشهدای خود ارزش قائل هستند وتمام دنیا شاهد بودند که در فتنه اخیر با وجود تمام مشکلات با اتحاد و بصیرت تمام قد در برابر فتنه ایستادند ونشان دادند که حتی یک قدم از ارزشها واعتقادات خود کوتاه نخواهند آمد ضمن اینکه بیان و پیگیری مشکلات را به شیوه های قانونی حق خودمی دانند.

عسگری با اشاره به طرح مسائل داخلی ایران در شورای امنیت سازمان ملل متحد اظهارداشت : این مسئله یک آبروریزی بزرگ در سازمان ملل برای آمریکا بود که باعکس العمل ومخالفت بسیاری از کشورهای جهان همراه شد.


وی با استفاده از بیانات رهبر انقلاب تنها راه مقابله با دسیسه های دشمن را در بیداری وبصیرت مردم دانست و اذعان داشت : مردم ایران اسلامی باید همواره دربرابر دشمنان نظام و انقلاب و اسلام هوشیار بوده و ازتوطئه های آنها غافل نباشد .

امام جمعه موقت شهرستان دربخش دیگری ازسخنان خود به مشکلات مردم زلزله زده شهرستان اشاره کردوگفت: باگذشت دوماه از وقوع زلزله وعلی الرغم تلاشهای بسیار صورت گرفته اما همچنان مردم بامشکلات بسیاری روبرو هستند که لازم است برنامه ریزی بهتر ودقیق تری برای رفع این مشکلات انجام شود.


وی کمبود آب شرب سالم را یکی ازمشکلات مردم دانست و افزود : پس لرزه های شدید اتفاق افتاده در شهرستان باعث گل آلود شدن آبهای لوله کشی برای ساعاتی می شود که لازم است بابرنامه ریزی مناسب آب سالم کافی برای استفاده مردم دراین مواقع فراهم گردد.


عسگری باانتقاد از رفتار برخی از مردم اظهار داشت :تعامل و همکاری مردم باعث سهولت وتسریع در بازسازی میشود اما متاسفانه دربرخی نقاط شهر خودخواهی بعضی باعث ایجاد مشکلات برای سایرین شده است که امیدواریم اینگونه اقدامات خاتمه پیداکند.


وی در ادامه سهولت وتسریع در پرداخت تسهیلات بانکی و فراهم شدن سرویسهای بهداشتی بیشتر را از مهمترین نیازهای مردم زلزله زده شهرستان عنوان کرد.


امام جمعه موقت شهرستان دربخش دیگری ازسخنان خود بااشاره به سالروز شهادت شهید نواب صفوی و همرزمانش اظهار داشت : شهید نواب رهبر جمعیت فدائیان اسلام بود که درطول یک دهه مبارزه انقلابی زحمات بسیاری رابرای رسیدن به اهداف جامعه اسلامی وبرقراری حکومت اسلامی متحمل شد.
وی افزود : جمعیت فدائیان اسلام نمونه بارزی از یک حرکت پویا وتاثیرگذار در جنبش ها خصوصا جنبشهای انقلاب اسلامی بود.


عسگری درادامه به سالروز فرار شاه ازایران در ۲۶دیماه سال ۱۳۵۷ اشاره کردوگفت :این واقعه روز پایان ظلم و دیکتاتوری درکشور و به گفته امام راحل اولین مرحله در پیروزی ملت ایران بود.

امام جمعه موقت شهرستان درخطبه اول نیز بااشاره به عواملی که رحمت الهی راشامل حال انسان میسازد اظهار داشت : رحمت الهی برکات بسیاری برای انسان دارد که رهایی ازخسران ، نجات از فقر معنوی و رهایی از دام شیطان از جمله این برکات است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

طوق خام‌فروشی بر گردن معادن قیر کرمانشاه /ظرفیت فراموش شده «فرآوری»

مرصادنیوز: وضعیت ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه ظاهرا خوب است، اما در حوزه معدن هنوز هم معادن ما گرفتار خام‌فروشی هستند و از ظرفیت فرآوری برای ایجاد ارزش‌افزوده هنوز نتوانسته‌اند بهره‌ای ببرند.

پربازدیدها