کد مطلب: 334166
جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۹

امام جمعه اسلام آبادغرب در خطبه های نمازجمعه:

مسئولان در زمينه رفع مشكلات معيشتى مردم و مبارزه با فساد اقتصادى اهتمام بورزند

مرصادنیوز: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: مسئولان محترم نسبت به مطالبات مردم شجاع و ولايت‌مدار و مقاوم ايران در زمينه رفع مشكلات معيشتى و مبارزه با فساد اقتصادى و ناهنجارى‌هاى فرهنگى اهتمام بورزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آبادخبر؛ حجت الاسلام محمدطه مهری امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب در خطبه های نمازجمعه امروز اظهار کرد: با مرورى بر اخبار حوادث و اغتشاشات اخير نشان مى‌دهد كه يك برنامه‌ريزى دقيق و تقسيم كار منظم براى برهم زدن امنيت و اقتدار ملى ايرانيان در حال شكل‌گيرى است.
اظهارات مقام‌هاى آمريكايى حاكى از آن است كه فكر و ايده اغتشاش از واشنگتن صادر شده است. فعال بودن قارون‌هاى سعودى در فضاى مجازى؛ توئيتر، تلگرام و اينستاگرام هم نشانگر آن است كه پول و اعتبار را سعودى‌ها پرداخته‌اند.


وی افزود: نمونه‌بردارى از دستگيرشدگان هم نشان مى‌دهد «اجرا» را «منافقين» قديم و جديد و «سلطنت‌طلبان» و «تكفيرى‌ها» بر عهده دارند.
در نگاه اوليه همه‌چيز طبيعى است. بالأخره با شكست داعش در عراق، سوريه، لبنان و نيز شكست خفت‌بار آل سعود در يمن و از همه مهم‌تر شكست رژيم صهيونيستى در تجزيه كشورهاى منطقه با رفراندوم در كردستان عراق و نيز پيروزى‌هاى روزافزون انقلاب اسلامى، يك تحركى بايد دشمنان اسلام و ايران براى جبران شكست‌هاى خود داشته باشند. اين‌كه چند عدد فريب‌خورده يا مزدور را در خيابان‌هاى تهران اجير كنند و چند سطل زباله را آتش بزنند و شعارى بدهند، كمترين كارى است كه مى‌توانند انجام دهند.


امام جمعه شهرستان گفت: بدون‌ترديد مردم، مشكلات معيشتى دارند، مطالبات اقتصادى دارند، گلايه از عدم برخورد جدى با مفاسد دارند، قاعدتاً بايد اگر اعتراضى در راهپيمايى هم باشد، شعارها ناظر به رفع اين گرفتارى‌ها باشد اما نوع شعارها نشان می‌دهد كه اصلاً ناظر به اين مسائل و مشكلات نبود و همه داد و فريادها معطوف به ادامه و استمرار تتمه شعارهاى ساختارشكن فتنه ۸۸ است. 


وی افزود: ملت ايران و ملت‌هاى جهان بارها در تظاهرات خود پرچم آمريكا و اسرائيل را به آتش كشيده‌اند. پرچم‌سوزى در اغتشاشات اخير عمق كينه و انتقام آمريكا و اسرائيل را نشان مى‌دهد و اين قطعاً يك دستور بوده كه اجرا شده است. 
غرب به‌ويژه آمريكا فكر كرده برخى نارضايتى‌هاى مردم مى‌تواند بستر خوبى براى شروع فتنه جديد باشد. نطفه فتنه نبرد نرم جديد آمريكا با مقاومت مردم، هوشيارى دستگاه‌هاى امنيتى و برخورد جدى قضائى، منعقد نشد و به‌زودى مسئولين، خائنين به ملت را معرفى نموده و به اشد مجازات خواهند رساند.


خطیب جمعه اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامى در ديدار خود با مردم قم به مناسبت ۱۹ دى، به تبيين جنبه‌هاى مختلف اين فتنه جديد پرداختند. رهبر معظم انقلاب با تجليل و تحسين حركت عظيم، پر شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهاى اخير، به تشريح ابعاد و لايه‌هاى مختلف توطئه دشمنان براى سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند 
و با بيان سخنان مهمى خطاب به آمريكايى‌ها، مسؤولان كشور و مردم تأكيد كردند: ايستادگى و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ايران با ضد ايران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما كينه‌ورزى دشمن نبايد موجب شود مسئولان از ضعفها و مشكلات مردم و به‌ويژه طبقات ضعيف غافل شوند. ايشان در اين بيانات علاوه بر پرداختن به برخى جنبه‌هاى داخلى و مشكلاتى كه وظيفه مسؤولان كشور در رسيدگى به آن‌هاست، به جنبه‌هاى خارجى و تلاش‌هاى استكبار در اين عرصه نيز پرداختند و با مطرح كردن مثلث دشمنان ملت ايران در اين فتنه، به آمريكا و اسرائيل به‌عنوان سران طراح اين فتنه پرداختند. 
ايشان هم‌چنين به دولت عربستان به‌عنوان سرمايه‌گذارى كه هزينه‌هاى فتنه‌گرى را مى‌پردازد و به گروه‌هاى منافقين قاتل و جنايت‌كاران ضد ملت ايران به‌عنوان نيروهاى ميدانى اين جريان پرداختند. هم‌چنين رهبر معظم انقلاب به كسانى‌كه خيال رابطه با آمريكا را در خارج و داخل كشور دارند نيز متذكر شدند كه نظام محكم ايستاده است و به توفيق الهى از همه ضعفها و مشكلات عبور خواهد كرد. 


حجت الاسلام مهری عنوان کرد: از اين‌جهت بايد توجه داشت كه فتنه‌ى اخير صرفا جنبه معيشتى و داخلى ندارد و دشمن نيز به‌دنبال طراحى و برنامه‌هايى بوده است كه بتواند در ايران مشكلات ايجاد كند. ايشان گفتند: اين‌بار هم ملت ايران با ايستادگى، همچون سدى محكم و ملى با قدرت تمام به آمريكا و انگليس و لندن‌نشينان گفت كه نتوانستيد و بعد از اين هم نخواهيد توانست. رهبر انقلاب اسلامى به ميلياردها دلار هزينه و سالها شبكه‌سازى و مزدورپرورى بدخواهان مل

ت ايران براى ايجاد مشكل از دورن كشور اشاره كردند و افزودند: مسؤولان فعلى آمريكا كه ساده‌لوحى آن‌ها در امور سياسى آشكار است، اين‌بار خود را لو دادند و به شبكه‌سازى و مزدورپرورى اذعان و هزينه‌هاى اين طراحى را نيز با سركيسه كردن دولت‌هاى وابسته خليج فارس تأمين كردند تا شايد بتوانند زباله‌هاى فرارى از ايران را بازيافت و دوباره وارد ميدان كنند.

 


 وی با اشاره  با این فرمایش رهبری  که اقدام دشمنان در سالهاى اخير در راه‌اندازى هزاران شبكه مجازى و دهها كانال تلويزيونى، ايجاد جوخه‌هاى ترور و انفجار و اعزام آن‌ها به داخل مرزها و بمباران گسترده ملت با دروغ، تهمت و شايعه، خاطرنشان كردند: همه اين تلاشها انجام شد تا شايد بتوانند افكار اين ملت به‌ويژه جوانان را تغيير دهند اما نتيجه‌اش، شهيد حُججى عزيز و ديگر شهدا بودند كه در دفاع از انقلاب سينه سپر كردند. همچنین رهبرمعظم انقلاب اسلامى فرمودند: نه يك بار بلكه هزاران بار از اين ملت تشكر مى‌كنم؛ ملت ايران حقيقتاً ملتى رشيد، بابصيرت، وفادار، باهمت، زمان‌شناس و لحظه‌شناس است و مى‌داند كه لحظه‌ى حركت، چه زمانى است.

امام جمعه اسلام آبادغرب تصریح کرد:  مسئولان محترم نسبت به مطالبات مردم شجاع و ولايت‌مدار و مقاوم ايران در زمينه رفع مشكلات معيشتى و مبارزه با فساد اقتصادى و ناهنجارى‌هاى فرهنگى اهتمام بورزند و توصيه‌هاى مقام معظم رهبرى را نسبت به اقتصادمقاومتى اجرايى كنند تا زمينه سوءاستفاده و فرصت‌طلبى استكبار جهانى و مزدوران داخلى آن‌ها را از بين ببرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها