کد مطلب: 334175
جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۵

بازخوانی خبر احتمال انتصاب جدید در معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه

مرصادنیوز: خبر انتصاب یکی از چهره های سیاسی وابسته به حزب کارگزاران به عنوان معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه با واکنش های مختلفی در رسانه های محلی این استان همراه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، خبر انتصاب یکی از چهره های سیاسی وابسته به حزب کارگزاران به عنوان معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه با واکنش های مختلفی در رسانه های محلی این استان همراه بوده است.

برخی احزاب سیاسی اصلاح طلب و بنگاه های اقتصادی وابسته به آنها از احتمال انتصاب " مهرداد سالاری" استقبال کرده اند و این در حالی است که چهره های اجزایی و محافل رسانه ای این انتصاب را پایان امیدهای ایجاد شده برای پیشرفت اقتصادی و عمرانی کرمانشاه با دوری از سیاست زدگی، پس از انتصاب بازوند استاندار این استان عنوان کرده اند.

برخی کارشناسان سیاسی نیز معتقدند محبوبیت و مقبولیت مدیریت ارشد استان با نفوذ احزاب سیاسی به انتصابات غیرساسی روند نزولی خواهد داشت و چرخه تکراری 5 سال اخیر برای مدیریت این استان تکرار خواهد شد.

گرچه اخبار ضد و نقیضی از قطعیت این انتصاب به گوش می رسد اما باید دید با توجه اعتراضات اخیر مردم به تبعیض و فساد اقتصادی، انتصاب مدیران ارشد اجرایی استان از حلقه نزدیکان احزاب و بنگاههای متمول اقتصادی و سیاسی چه بازخوردهای دیگری را به دنبال خواهد داشت

گفته می شود نیک کردار معاون عمرانی فعلی استانداری کرمانشاه پس از جدی شدن احتمال برکناری خود، استعفا کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم شهرستان پاوه

آیا طومار پارلمان محلی پیچیده می‌شود؟

شورای «شهر» در مسلخ!

پربازدیدها