کد مطلب: 334247
23 دی 1396،‏ 11:29:49

با حضور نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی:

مشکلات و مطالبات مردم روستاهای دهستان پشت ذهاب مورد بررسی قرار گرفت

مرصادنیوز: نماینده مردم سرپل ذهاب درمجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، بخشدارمرکزی و مسئولین ادارات سرپل ذهاب با حضور در روستاهای زلزله زده دهستان پشت تنگ ذهاب از توابع سرپل ذهاب مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، نماینده مردم سرپل ذهاب درمجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، بخشدارمرکزی و مسئولین ادارات سرپل ذهاب با حضور در روستاهای زلزله زده الیاسی احمد، الیاسی خلیفه حسین، کفرو سلمان و بزمیرآباد از دهستان پشت تنگ ذهاب مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد.

فرهاد تجری در حاشیه این بازدید در گفتگو با  بازی دراز اظهار داشت: روزهای اولیه پس از زلزله دراین منطقه حضور داشتیم و ضمن ابراز همدردی و همراهی از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتیم و درحال حاضر به منظور رسیدگی به مطالبات و درخواست های مردم زلزله زده دراین منطقه حاضر شدیم .

وی بررسی مشکلات و خسارات وارده زلزله اخیر به جایگاه ها و اماکن دامی، بهسازی و بازسازی روستاهای تخریب شده و بازنگری در طرح هادی روستایی، مشکلات حوزه برق ،آب و جاده روستایی و اسکان موقت از اهداف این بازدید عنوان کرد.

نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با بهره گیری از مدیران منطقه و شهرستان و استفاده از ظرفیت های استانی و مدیران درصدد حل مشکلات مردم برخواهیم آمد و با تمامی توان و استفاده حداکثری از امکانات معیشت زندگی عشایری را بهبود خواهیم بخشید و به دنبال این هستیم که شاخصهای توسعه را در مناطق عشایری و روستایی افزایش دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

پربازدیدها