کد مطلب: 334247
شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۹

با حضور نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی:

مشکلات و مطالبات مردم روستاهای دهستان پشت ذهاب مورد بررسی قرار گرفت

مرصادنیوز: نماینده مردم سرپل ذهاب درمجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، بخشدارمرکزی و مسئولین ادارات سرپل ذهاب با حضور در روستاهای زلزله زده دهستان پشت تنگ ذهاب از توابع سرپل ذهاب مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، نماینده مردم سرپل ذهاب درمجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، بخشدارمرکزی و مسئولین ادارات سرپل ذهاب با حضور در روستاهای زلزله زده الیاسی احمد، الیاسی خلیفه حسین، کفرو سلمان و بزمیرآباد از دهستان پشت تنگ ذهاب مشکلات مردم را مورد بررسی قرار داد.

فرهاد تجری در حاشیه این بازدید در گفتگو با  بازی دراز اظهار داشت: روزهای اولیه پس از زلزله دراین منطقه حضور داشتیم و ضمن ابراز همدردی و همراهی از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتیم و درحال حاضر به منظور رسیدگی به مطالبات و درخواست های مردم زلزله زده دراین منطقه حاضر شدیم .

وی بررسی مشکلات و خسارات وارده زلزله اخیر به جایگاه ها و اماکن دامی، بهسازی و بازسازی روستاهای تخریب شده و بازنگری در طرح هادی روستایی، مشکلات حوزه برق ،آب و جاده روستایی و اسکان موقت از اهداف این بازدید عنوان کرد.

نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با بهره گیری از مدیران منطقه و شهرستان و استفاده از ظرفیت های استانی و مدیران درصدد حل مشکلات مردم برخواهیم آمد و با تمامی توان و استفاده حداکثری از امکانات معیشت زندگی عشایری را بهبود خواهیم بخشید و به دنبال این هستیم که شاخصهای توسعه را در مناطق عشایری و روستایی افزایش دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT:

پیامک به نمایندگان در جهت روشنگری بود /قصد اهانت و تهدید نداشتیم /نهی از منکر را ادامه می‌دهیم

مرصادنیوز: ارسال‌کننده پیامک به نمایندگان مجلس در ماجرا CFT، انجام نهی از منکر را دلیل اصلی ارسال پیامکها به نمایندگان عنوان کرد و گفت: قصد اهانت و تهدید نداشتیم و این راه را ادامه می‌دهیم.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید| بیانات کامل رهبر انقلاب در اجتماع مردم شهرستان گیلانغرب

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه خبر داد:

صدور ویزا برای ۶۵۰۰ زائر اربعین در کرمانشاه

پربازدیدها