کد مطلب: 334251
شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۶

مدیر کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:

اعزام جمعی از مددجویان اسلام آبادغرب به زیارت آستان مقدس امام هشتم

مرصادنیوز: رییس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب از اعزام جمعی از مددجویان اسلام آبادغرب به زیارت آستان مقدس امام هشتم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد بیگزاده رییس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، با ارائه گزارشی از اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی، از اعزام 65 نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) خبر داد.

بیگزاده با بیان اینکه کمیته امداد تلاش خود را برای ایجاد فرصت زیارت برای تمام دل‌های مشتاق که تابه‌حال توفیق زیارت امام رضا (ع) را نداشته‌اند فراهم می‌کند، گفت: در سال جاری برای 112 نفر از مددجویان شهرستان اسلام آبادغرب شرایطی را فراهم آوردیم تا این عزیزان در این سفر معنوی شرکت داشته باشند.

رییس کمیته امداد شهرستان با اشاره به اینکه این مددجویان ساکن مناطق محروم هستند و از خدمات فرهنگی این نهاد کمتر بهره برده‌اند، گفت: هزینه اعزام این مددجویان 40 میلیون تومان شده است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضرتعداد 200مددجوکه تابه‌حال به این سفر معنوی مشرف نشده‌اند، نیازمند کمک خیران و نیکوکاران شهرستان بوده تا بتوانند از نزدیک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را زیارت کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب در پایان با اشاره به اینکه در سال گذشته نیز 213 نفر از مددجویان به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: 64 میلیون تومان هزینه برای آن‌ها پرداخت‌شده است.

به گزارش اسلام آباد خبر، تعداد ۲۰ مددجوی کمیته امداد شهر حمیل روز پنج شنبه راس ساعت 7 صبح به مقصد مشهد مقدس عزیمت نمودند.

به گفته یوسف نوری رییس کمیته امداد بخش حمیل در حال حاضر ۶۴ نفر از مددجویان چشم انتظار مشرف شدن به پابوس بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) نیازمند کمک خیران و نیکوکاران می باشند.

 

 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

طوق خام‌فروشی بر گردن معادن قیر کرمانشاه /ظرفیت فراموش شده «فرآوری»

مرصادنیوز: وضعیت ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه ظاهرا خوب است، اما در حوزه معدن هنوز هم معادن ما گرفتار خام‌فروشی هستند و از ظرفیت فرآوری برای ایجاد ارزش‌افزوده هنوز نتوانسته‌اند بهره‌ای ببرند.

پربازدیدها