کد مطلب: 334375
24 دی 1396،‏ 12:07:55

رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان:

بازسازی واحدهای تخریب شده سرپل ذهاب منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است

مرصادنیوز: رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان گفت:بازسازی واحدهای تخریب شده سرپل ذهاب منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است و به محض طراحی نقشه و صدور پروانه ساخت عملیات بازسازی واحد های مسکونی آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد دیموئی در گفتگو با  بازی دراز اظهار داشت: از مجموع واحدهای مسکونی ارزیابی شده، 5هزارو700 واحد احداثی نوع اول و 120 واحد احداثی نوع دوم و 4هزار و 600 واحد نیز تعمیری نوع اول،3هزار و 600 واحد تعمیری نوع دوم ویک هزار و 700 واحد تعمیری نوع سوم است.

وی افزود: به واحدهای تعمیری نوع اول 12میلیون تسهیلات و 2 میلیون کمک بلاعوض، واحدهای تعمیری نوع دوم 8میلیون تسهیلات و 1میلیون و 500هزارکمک بلاعوض و تعمیری نوع سوم 6 میلیون تسهیلات و 1میلیون کمک بلاعوض پرداخت می شود.

وی خاطرنشان شد: تاکنون کار آواربرداری 2 هزار و 101 واحد مسکونی در سطح شهرسرپل ذهاب انجام شده است.

رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان با بیان اینکه برای تعداد 15هزار و 800واحد پرونده تسهیلات تشکیل شده است، گفت: مالکان 7هزار و 800 واحد مسکونی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند که تاکنون 2هزار و 100 واحد منجر به قرارداد شده است.

وی گفت: به ازای هر واحد احداثی نوع اول 40 میلیون تومان تسهیلات و 6میلیون تومان کمک بلاعوض به مالک پرداخت می شود و همچنین به مستاجرین واحدهای احداثی 5 میلیون تومان اجاره بها یا کانکس تعلق می گیرد.

وی با اشاره به بازسازی واحدهای تخریب شده عنوان داشت: بازسازی واحدهای تخریب شده منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است و به محض طراحی نقشه و صدور پروانه ساخت عملیات بازسازی واحد های مسکونی آغاز خواهد شد.

وی درپایان گفت: تاکنون 40 درصد از واحدهای تخریبی آواربرداری شده است و این نوید به مردم زلزله زده خواهیم داد تا پایان سال جاری این عملیات به پایان خواهد رسید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"

پربازدیدها