کد مطلب: 334375
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۷

رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان:

بازسازی واحدهای تخریب شده سرپل ذهاب منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است

مرصادنیوز: رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان گفت:بازسازی واحدهای تخریب شده سرپل ذهاب منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است و به محض طراحی نقشه و صدور پروانه ساخت عملیات بازسازی واحد های مسکونی آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد دیموئی در گفتگو با  بازی دراز اظهار داشت: از مجموع واحدهای مسکونی ارزیابی شده، 5هزارو700 واحد احداثی نوع اول و 120 واحد احداثی نوع دوم و 4هزار و 600 واحد نیز تعمیری نوع اول،3هزار و 600 واحد تعمیری نوع دوم ویک هزار و 700 واحد تعمیری نوع سوم است.

وی افزود: به واحدهای تعمیری نوع اول 12میلیون تسهیلات و 2 میلیون کمک بلاعوض، واحدهای تعمیری نوع دوم 8میلیون تسهیلات و 1میلیون و 500هزارکمک بلاعوض و تعمیری نوع سوم 6 میلیون تسهیلات و 1میلیون کمک بلاعوض پرداخت می شود.

وی خاطرنشان شد: تاکنون کار آواربرداری 2 هزار و 101 واحد مسکونی در سطح شهرسرپل ذهاب انجام شده است.

رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان با بیان اینکه برای تعداد 15هزار و 800واحد پرونده تسهیلات تشکیل شده است، گفت: مالکان 7هزار و 800 واحد مسکونی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند که تاکنون 2هزار و 100 واحد منجر به قرارداد شده است.

وی گفت: به ازای هر واحد احداثی نوع اول 40 میلیون تومان تسهیلات و 6میلیون تومان کمک بلاعوض به مالک پرداخت می شود و همچنین به مستاجرین واحدهای احداثی 5 میلیون تومان اجاره بها یا کانکس تعلق می گیرد.

وی با اشاره به بازسازی واحدهای تخریب شده عنوان داشت: بازسازی واحدهای تخریب شده منوط به همکاری نظام مهندسی استان کرمانشاه است و به محض طراحی نقشه و صدور پروانه ساخت عملیات بازسازی واحد های مسکونی آغاز خواهد شد.

وی درپایان گفت: تاکنون 40 درصد از واحدهای تخریبی آواربرداری شده است و این نوید به مردم زلزله زده خواهیم داد تا پایان سال جاری این عملیات به پایان خواهد رسید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها