کد مطلب: 334378
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۱

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:

ایران اسلامی با اتکا به خدا مقابل ابرقدرت‌ها ایستاد

مرصادنیوز:نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ایران اسلامی با اتکا به خدا مقابل ابرقدرت‌ها ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما  در جمع  فراگیران و پرسنل آموزشگاه شهداء سپاه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر خداوند متعال نزدیک به ۴۰ سال است که ابر قدرتی مثل آمریکا را از کشور رانده است و اجازه ورود  به او نمی دهد و همه توطئه هایش را نیز خنثی می کند.

وی گفت: امام خمینی (ره) با دست خالی و فقط با اتکا به خداوند متعال بود که توانست در مقابل دو ابر قدرت بزرگ شرق و غرب بایستد و کشتی نظام را هدایت کنند.

آیت الله علما افزود: تکیه بر خداوند متعال به این معناست که ما هر لحظه خود را در مقابل خداوند متعال ببنیم و در هر موقعیتی متذکر این امر باشیم و اینگونه دچار لغزش نخواهیم شد و خداوند متعال نیز از ما حمایت می کند.

این مسئول ادامه داد: دوران جوانی سرمایه بزرگی است که اگر زیر سایه خداوند متعال بگذرد انسان را به بالاترین درجات خواهد رساند و فراموش نکنیم که امیر المومنین (ع) فرموده اند که بهای انسان چیزی جز بهشت نیست آن را به بهایی کمتر نفروشید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها