کد مطلب: 334385
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۸

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان اسلام آبادغرب خبر داد:

توزیع سبد حمایتی به ارزش 750 میلیون ریال در بین خانواده های زندانیان نیازمند اسلام آبادغرب

مرصادنیوز: مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اسلام آبادغرب از توزیع سبد حمایتی به ارزش 750 میلیون ریال در بین 150 خانواده زندانیان نیازمند اسلام آبادغرب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  محمد امانیان در گفتگو با اسلام آباد خبر، انجمن حمایت زندانیان شهرستان اسلام آبادغرب در حمایت از 150 خانوار تحت پوشش این انجمن، اقدام به توزیع بسته های حمایتی شامل البسه، اقلام خوراکی، پتو، زیرانداز و ظروف تهیه غذا به ارزش هر سبد 500 هزار تومان در بین خانواده زندانیان شهرستان اسلام آبادغرب کرد.

وی ضمن تقدیر از جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباغرب گفت: ارزش ریالی این سبدهای حمایتی در مجموع بالغ بر 750 میلیون ریال است که با همکاری و مساعدت مدیرجمعیت هلال احمر شهرستان با انجمن حمایت زندانیان اسلام آبادغرب تهیه شده است.

امانیان خاطرنشان کرد: در 6 ماه گذشته 30 خانواده به آمار خانوارهای تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان شهرستان اضافه گردید که این زندانیان شامل زندان های سایر شهرهای کشور نیز می باشد که خانواده ایشان در اسلام آبادغرب زندگی می کنند.

وی افزود: این بسته های حمایتی شامل خانواده زندانیان فراری نیست که با هر وضعیتی مرخصی گرفته و در معرفی به زندان غیبت کرده اند.

 

 

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان شهرستان اسلام آبادغرب تصریح کرد: انجمن حمایت زندانیان با توجه به ماهیتی که دارد باید از خانواده زندانیان حمایت کند و پایه این انجمن بر مبنای مردم و خیرین بنا گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه خانواده‎های زندانیان نقشی در ارتکاب جرم ندارند، از همین رو حمایت از آنها موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، عنوان کرد: انجمن حمایت از زندانیان استان نیز با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی خدمات مربوط را به این گروه ارائه می‌دهد و در مناسبت ها و ایام مختلف سال با شناسایی خانواده های ضعیف و نیازمند این قشر بصورت ماهیانه و غیر ماهیانه کمک های نقدی، غیر نقدی ، کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان به ایشان ارائه می شود.

محمد امانیان با بیان اینکه کمک و حمایت از خانواده های زندانیانی که سرپرستی ندارند، یک عامل پیشگیری کننده از مفاسد این خانواده ها و محیط جامعه است، گفت: شماره حساب انجمن حمایت زندانیان اسلام آبادغرب 0106410767004 نزد بانک ملی آماده دریافت کمک های مردمی خیرین و مردم نوع دوست شهرستان است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها