کد مطلب: 334390
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۰

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه مطرح کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در کاهش آسیب های اجتماعی

مرصادنیوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید ازظرفیت هیئت‌های اندیشه ورزاعم از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت کاهش مسائل و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در دومین جلسه هیئت اندیشه ورزان استانداری با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های هیئت های اندیشه ورز در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی در چهارچوب وظایف دولت به تنهایی نیست و باید همه کسانیکه دغدغه مسائل اجتماعی را دارند در این خصوص کمک کنند.

وی تصریح کرد: در این راستا لازم است، از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

این مسئول ادامه داد: با توجه به تجربیات و علم و فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی که انجام می دهند، در راستای تصمیم سازی و برنامه ریزی صحیح در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی می توانند، نقش بسزایی داشته باشند.

الهی تبار با اشاره به اهمیت مبارزه با آسیب ها و مسائل اجتماعی از نگاه مسئولین کشور، گفت: در هیچ دوره ای به اندازه امروز دغدغه حل مشکلات اجتماعی بین مسئولین وجود ندارد و این یک فرصت طلایی برای کسانی است که دغدغه اجتماعی دارند.

وی افزود: باید به صورت مهندسی شده همه افراد جامعه را برای کمک به رفع معضلات فرابخوانیم.

این مسئول تاکید کرد: اگر بتوانیم جامعه را خوب رصد کنیم و متناسب با وضعیتی که وجود دارد نسخه خوبی بپیچیم آن وقت می توانیم در کارمان موفق شویم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم شهرستان پاوه

آیا طومار پارلمان محلی پیچیده می‌شود؟

شورای «شهر» در مسلخ!

پربازدیدها