کد مطلب: 334390
24 دی 1396،‏ 12:40:59

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه مطرح کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در کاهش آسیب های اجتماعی

مرصادنیوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید ازظرفیت هیئت‌های اندیشه ورزاعم از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت کاهش مسائل و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در دومین جلسه هیئت اندیشه ورزان استانداری با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های هیئت های اندیشه ورز در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی در چهارچوب وظایف دولت به تنهایی نیست و باید همه کسانیکه دغدغه مسائل اجتماعی را دارند در این خصوص کمک کنند.

وی تصریح کرد: در این راستا لازم است، از ظرفیت هیئت های اندیشه ورز متشکل از دانشگاهیان، نخبگان و فعالان اجتماعی در جهت گره گشایی از مسائل و آسیب های اجتماعی و فرهنگی بهره ببریم.

این مسئول ادامه داد: با توجه به تجربیات و علم و فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی که انجام می دهند، در راستای تصمیم سازی و برنامه ریزی صحیح در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی می توانند، نقش بسزایی داشته باشند.

الهی تبار با اشاره به اهمیت مبارزه با آسیب ها و مسائل اجتماعی از نگاه مسئولین کشور، گفت: در هیچ دوره ای به اندازه امروز دغدغه حل مشکلات اجتماعی بین مسئولین وجود ندارد و این یک فرصت طلایی برای کسانی است که دغدغه اجتماعی دارند.

وی افزود: باید به صورت مهندسی شده همه افراد جامعه را برای کمک به رفع معضلات فرابخوانیم.

این مسئول تاکید کرد: اگر بتوانیم جامعه را خوب رصد کنیم و متناسب با وضعیتی که وجود دارد نسخه خوبی بپیچیم آن وقت می توانیم در کارمان موفق شویم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"

پربازدیدها