کد مطلب: 334602
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۹

دروغ پردازی رسانه های ضد انقلاب درباره انفجار و ترس در ثلاث باباجانی/ منشاء صدای انفجار در شهر کرمانشاه امنیتی نبود

مرصادنیوز: بررسی ها از همه مراجع رسمی، امنیتی و مردمی نشان می دهد که هیچ خسارتی ناشی از انفجار در هیچ منطقه ای از استان کرمانشاه گزارش نشده است و برخلاف دروغ پردازی رسانه ای ضد انقلاب اساسا صدایب در شهر ازگله در ثلاث باباجانی شنیده نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نارسانه تروریستی آمدنیوز که چندی پیش توسط سرور های تلگرام به دلیل ترویج ترور و خشونت مسدود شده و با نامهای مستعار دیگر فعالیت می کند با انتشار یک داستان مضحک مدعی یک بحران خیالی و شرایط هالیوودی در شهر کرمانشاه شده است.


 بررسی ها از همه مراجع رسمی، امنیتی و مردمی نشان می دهد که هیچ خسارتی ناشی از انفجار در هیچ منطقه ای از استان کرمانشاه گزارش نشده است و برخلاف دروغ پردازی رسانه ای ضد انقلاب اساسا صدایب در شهر ازگله در ثلاث باباجانی شنیده نشده است.


فرماندار و رسانه های محلی شهرستان ثلاث باباجانی نیز شنیده شدن چیزی شبیه صدای انفجار در شهر ازگله که توسط رسانه های ضد انقلاب مطرح شده بود را رد کردند.


جادریان بخشدار ازگله نیز چنین خبرهایی را کذی و غیر قابل باور عنوان کرد و گفت: سواد رسانه ای مردم در شرایط کنونی به اندازه ای هست که فرق میان خبر و رُمان را به خوبی بفهمند.

به گزارش مرصاد، صدایی شبیه انفجار شب گذشته در شهر کرمانشاه شنیده و دیده شد که دلایل مختلفی از جمله انفجار کپسول گاز، ترقه های نارنجکی دست ساز در آستانه چهارشنبه آخر سال، پدیده های جوی و...  در رسانه های رسمی برای منشاء آن عنوان شد که هر یک از این دلایل محتمل است اما بررسی ها و اظهارات مقامات رسمی هرگونه امنیتی بودن منشاء آن را رد می کند. قطعا با توجه به تکراری بودن سناریوهای رسانه های ضد انقلاب و هوشیاری به وجود آمده، مردم تحت تاثیر چنین اخباری از سوی رسانه های دروغ پراکن قرار نخواهند گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

دست خالی کرمانشاه در نمایشگاه بین‌المللی؛

میراث مدیران ناکارآمد گردشگری /از نمایشگاه امسال جاماندیم!

مرصادنیوز: کرمانشاه در جشنواره بین‌المللی گردشگری به لطف مدیران بی‌سلیقه قبلی میراث فرهنگی نتوانست آن طور که در شان مردم استان است خودنمایی کند.

پربازدیدها